Love affair with knit. Nowa kolekcja swetrów od The Odder Side

118

Kto powiedział, że nie mogą być sexy? Nowa kolekcja swetrów z włoskiej przędzy od The Odder Side to obietnica przytulnej zimy w stylu ultimate it girl.

Pierwsza selekcja – uzupełniana w późniejszym czasie podczas sezonu – to 4 modele dostępne w różnych kolorach. Właścicielki polskiej marki nie zapominają też o aspektach zrównoważonej produkcji, stawiając jednocześnie na jakość i ponadczasowość formy.

Małe rzeczy robią wielką różnicę. Wysoka jakość w zrównoważonym wydaniu była nie lada wyzwaniem podczas przygotowania sezonu jesień/zima 2021 w The Odder Side. Dziewczyny śmiało mogą przyznać, że na tym polu osiągnęły. sukces. Efektem pracy zespołu polskiej marki to na ten moment 4 modele: Liu, Toi Et Moi, znany już wcześniej, lecz nieco odświeżony sweter Rocket z charakterystycznymi wyciętymi plecami i nowododaną oblamówką w stylu retro oraz Merci – mięsisty, pleciony sweter z golfem.

Wysokiej jakości włókna swetrów w kolekcji są certyfikowane, pochodzą ze zrównoważonej produkcji, a przędzone tak, by mogły zachować swój oryginalny kształt jak najdłużej. W kolekcji pojawiają się także nowe kolory: marka znana z miłości do minimalistycznych, bazowych odcieni eksperymentuje z żywszymi barwami takimi jak fuksja czy terakota, szukając sposobu na dodanie zimowej aurze odrobiny soczystej energii.

Selekcja nazwana „Love Affair with Knitwear” to więcej niż hasło. Właścicielki marki Justyna Przygońska oraz Brygida Handzelewicz – Wacławek przyznają, że swetry to jeden z ich ulubionych modowych romansów w ciągu całego roku… I z całą pewnością nie jest to romans na jeden sezon.

Selekcja dostępna od 14.10.2021 w butikach The Odder Side oraz na theodderside.com

>>> Przeczytaj również: Moda nie kończy się na 30-stce! Te polskie blogerki 50+ warto obserwować!