Bergdorf Goodman odkrywa świąteczne witryny

437
Bergdorf Goodman

Święta Bożego Narodzenia w Nowym Jorku to wyjątkowy okres. Domy handlowe co roku prześcigają się i walczą o nagrodę najpiękniejszej witryny w mieście. Bergdorf Goodman jest gotowy przystąpić do konkursu.

Tegoroczne witryny Bergdorf Goodman dedykowane są najważniejszym organizacjom non-profit w mieście. Projektując witryny wiedzieliśmy, że muszą one oddawać dzisiejszy charakter Nowego Jorku a tym samym oddać hołd przeszłości— czyli muszą być złożone i dynamiczne, powiedział David Hoey, dyrektor VM w BG. Nasi partnerzy przekazali nam mnóstwo materiałów, które posłużyły nam za inspirację do każdego okna osobno. I tak każda witryna reprezentuje inną instytucje a są nimi: American Museum of Natural History, Brooklyn Academy of Music, Museum of the Moving Image, New York Botanical Garden, New York Philharmonic, New-York Historical Society, oraz UrbanGlass.

Co więcej, dom handlowy stworzył unikatowe produkty we współpracy z wyżej wspomnianymi organizacjami, które są dostępne w sprzedaży tylko w okresie świątecznym.