Jakie euti do iPhone 8? Poradnik

Telefon kiedyś służył wyłącznie dzwonieniu czy pisani SMS-ów. Teraz jest najważniejszym urządzeniem w życiu niejednego człowieka, używany w coraz szerszych celach. Dlatego telefon powinien być skutecznie chroniony. W tym poradniku pokażemy, jakie etui do iPhone 8 wybrać, gdyż to właśnie ten model smartfonów jest jednym z najczęstszych wyborów.

iPhone 8 – dlaczego warto zainwestować w etui?

iPhone 8 jest bez wątpienia najlepszym flagowcem 2017 roku, a jego popularność będzie utrzymywać się jeszcze przez długi czas. Jest to smartfon, który może poszczycić się m.in. wysoką klasą materiałów, z których został wykonany, bardzo dobrym wyświetlaczem czy ładowaniem indukcyjnym, które zazwyczaj nie koliduje z obecnością etui na telefonie, a mając je założone, bezprzewodowe ładowanie wciąż jest możliwe.

Ze względu na bardzo wysoki standard smartfonu Apple, jego ochrona musi być na naprawdę porządnym poziomie. Robiąc zakupy w Etuo, masz gwarancję nabycia etui do iPhone 8 wysokiej jakości, którą potwierdzają doskonałe opinie.

Wybór etui – Twój styl życia

Osobiste preferencje nie są jedynym, czym należy się kierować przy wyborze etui. Ważną kwestią jest również to, jaki masz styl życia i gdzie pracujesz. Przykładowo:

  • Narażenie na uszkodzenia mechaniczne: jesteś pracownikiem fizycznym bądź miłośnikiem aktywnego wypoczynku, takiego jak – przykładowo – jazda na rowerze. Przyda Ci się więc etui do iPhone 8, które będzie się cechowało dużą solidnością, aby w razie upadku, z większej niż standardowa wysokości lub wynikającego z dynamicznego poruszania się, nie stała mu się krzywda. W takiej sytuacji możesz zdecydować się np. na etui pancerne, książkowe lub z klapką.
  • Wygląd odgrywa kluczową rolę: Twoja praca ściśle wymaga elegancji lub Ty sam preferujesz etui cechujące się nienaganną powagą. Tutaj masz większą dowolność, bo w większości kategorii dostępnych w Etuo odnajdziesz coś dla siebie. Etui skórzane, jednokolorowe warianty silikonowych i gumowych, drewniane czy nawet z grawerem to tylko przykłady, jest ich o wiele więcej!
  • Gust: jedyne, czym musisz się tak naprawdę kierować, są Twoje preferencje? Jeżeli zaliczasz się do tej grupy odważnych indywidualistów, jesteś w najlepszej sytuacji. Oferta sklepu internetowego jest niezwykle szeroka i cieszy się pozytywnymi opiniami właśnie takich osób. Z pewnością więc i najbardziej wymagający klient odnajdzie pośród niej etui do iPhone 8 Apple oddające jego osobowość.

Materiały, z których wykonane jest etui

Klienci mają różne potrzeby i gusty, dlatego producenci etui do smartfonów wychodzą temu naprzeciw, oferując modele wykonane z różnych materiałów. Niewątpliwą zaletą etui silikonowego jest jego elastyczność oraz to, że znacznie nie pogrubia smartfonu. Amortyzuje telefon przed upadkiem i chroni obudowę przed powstawaniem otarć czy zarysowań. Łatwo utrzymać je w czystości, natomiast po czasie twardnieje i z tego względu może dochodzić do pękania i żółknięcia.

Case wykonany z plastiku w zależności od mieszanki tworzyw może mieć różne właściwości. Najlepiej wybierać te, w których przeważa poliwęglan, wówczas są bardzo trwałe. Z kolei skórzane etui cechuje się wysoką jakością, znakomitą odpornością na uszkodzenia oraz jest przyjemne w dotyku.

Własnoręcznie zaprojektowane etui do Apple iPhone 8

Dla wizjonerów z pomysłem na to, jak ma wyglądać etui, polecamy jego własnoręczne zaprojektowanie. W sklepie Etuo.pl masz do wyboru etui silikonowe i gumowe, hybrydowe i pancerne oraz książkowe. To bardzo proste – wybierasz model swojego telefonu (w tym przypadku iPhone 8) i… projektujesz! Dodaj tekst lub zdjęcie, a kiedy stwierdzisz, że skończyłeś, zamów i czekaj na przesyłkę.

Ochrona telefonu – postaw na szkło hartowane

Dodatkowym aspektem, o którym warto pomyśleć, chcąc ochronić swój telefon w jeszcze wyższym stopniu, jest szkło hartowane wysokiej jakości, jako zabezpieczenie dedykowane wyświetlaczowi. Folie ochronne służą ochronie przed powstawaniem rys, ich cena jest niższa, jednak wraz z nią niższy jest również stopień ochrony. Wybór jest indywidualną kwestią i powinieneś kierować się miarą swoich potrzeb.

Zarówno folie ochronne, jak i szkło hartowane, możesz zakupić w naszym sklepie.

Uchwyt na palec jako dodatkowa profilaktyka

Czy istnieje ktoś, komu nigdy nie wypadł telefon z ręki? Raczej nie. Dlatego dobrym wyborem jest zakup uchwytu na palec, który cieszy się dobrymi opiniami. Montuje się go na tył telefonu, najlepiej przyklejając go bezpośrednio do etui od iPhone 8. Dzięki stabilnemu chwytowi masz pewność, że już nigdy nie upuścimy smartfonu. W Etuo możesz znaleźć parę uniwersalnych wariantów kolorystycznych, które z pewnością będą dopasowane do każdego koloru etui.

Materiał przygotowany we współpracy z partnerem

>>> Przeczytaj również: Jak legalnie udostępniać cudze zdjęcia (i nie tylko) w social mediach?

Tagi

Newsletter

FASHION BIZNES