noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
lampa do paznokci

Jaka lampa dla paznokci dla Ciebie?

REKLAMA
noSlotData

Kiedy przydaje się lampa do paznokci i jak wybrać najlepszą lampę dla Ciebie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku.

Materiał sponsorowany

Do czego służy lampa do paznokci?

Nie jest tajemnicą, że każda kobieta pragnie mieć schludne i zadbane paznokcie. Ten detal to znakomity dodatek do wszystkich kreacji, piękne i estetyczne paznokcie dodają pewności siebie i sprawiają, że codziennie prezentujesz się znacznie lepiej. Szczególnie w dzisiejszych czasach warto jednak szukać oszczędności, dlatego też wiele pań nie jest zbyt chętnych do systematycznych wizyt u kosmetyczki. Rozwiązaniem tej sytuacji jest samodzielny manicure w domowym zaciszu, do którego potrzebujesz odpowiedniego sprzętu oraz odrobiny samozaparcia. Wśród potrzebnych akcesoriów wymienić trzeba m.in. frezarkę do paznokci oraz lampę do paznokci. Lampa do paznokci służy do utwardzania nałożonych preparatów, dzięki czemu są one trwalsze i lepiej utrzymują się na paznokciach. Najczęściej wybierane lampy do paznokci to lampa UV do paznokci oraz lampa LED do paznokci. Każda z nich ma rzecz jasna zarówno swoje lepsze, jak i nieco gorsze strony. Powszechnie natomiast uważa się, że wydajniejsze i wygodniejsze w użytkowaniu są lampy LED.

Lampa do paznokci nie jest oczywiście potrzebna przy malowaniu paznokci tradycyjnymi lakierami, jeśli jednak interesuje Cię manicure hybrydowy, taki sprzęt będzie niezbędny. Warto również dodać, że lampy do paznokci nie zawsze dostępne są w gotowych zestawach do paznokci. Zestawy do paznokci to specjalne komplety składające się z różnorodnych akcesoriów i dodatków, bez których stworzenie wymarzonej stylizacji nie byłoby możliwe. Z uwagi na fakt, że zakup lampy może być wydatkiem rzędu nawet kilkuset złotych, często nie znajduje się ona w zestawach. To nic złego – dzięki temu możesz wybrać produkt, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Jak wybrać lampę do paznokci?

Na rynku czeka na Ciebie bardzo bogaty wybór lamp do paznokci. Zanim kupisz model dla siebie, najpierw powinnaś wziąć pod uwagę kilka istotnych elementów. Przede wszystkim zastanów się, jakiego rodzaju manicure masz zamiar wykonywać – w ten sposób lepiej dopasujesz typ lampy. Co więcej, dobrze też odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcesz robić manicure tylko sobie, czy jednak będziesz go wykonywała częściej – np. swoim koleżankom czy rodzinie. W tym drugim przypadku lepiej wydać na lampę nieco więcej i dzięki temu wyposażyć się w mocniejszy i wydajniejszy model. Dzięki temu podczas tworzenia stylizacji możesz zaoszczędzić naprawdę sporo czasu. Kolejny parametr to kształt lampy. To on decyduje m.in. o wygodzie Twojej pracy. Nie można zapominać też o kryterium ceny. Wbrew pozorom w przystępnej stawce możesz znaleźć dobrą lampę do paznokci nawet u renomowanego producenta.

Zdjęcie główne: materiały partnera

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES