noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Lasocki

Cosy Padding – zimowa kapsuła od marki Lasocki

REKLAMA
noSlotData

Marka Lasocki przygotowuje nas na wyjątkowo ciepłą zimę. Funkcjonalność, wygoda i najlepsza jakość wykonania znalazły swoje odzwierciedlenie w kolekcji kapsułowej Cosy Padding, stworzonej z myślą o całej rodzinie. Miękkie wykończenia i ultra objętość będą stylowym uzupełnieniem codziennych stylizacji. 

Nowa kolekcja marki Lasocki

Marka Lasocki znalazła odpowiedź na najważniejsze potrzeby tego sezonu. Kolekcja kapsułowa Cosy Padding to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących jakości, funkcjonalności i przede wszystkim ciepłego obuwia na zbliżające się chłody. Miękkie wykończenia oraz stylowe pikowania nie tylko wpisują się w najgorętsze trendy sezonu, ale i od razu przywodzą na myśl lekkość, komfort i wygodę.

Kapsuła Cosy Padding

Kapsuła Cosy Padding marki Lasocki to propozycje dla całej rodziny. Wszystkie modele zostały utrzymane w klasycznych, stonowanych barwach, które doskonale wpiszą się w zimowe stylizacje. Czarne, beżowe i białe modele wykończono miękkimi pikowaniami, nadając butom objętości i wyjątkowej lekkości. Dodatkowym atutem są płaskie, solidne podeszwy uzupełnione o dodatkowe żłobienia, które zapewnią przyczepność bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne. Marka Lasocki nigdy nie rezygnuje z najlepszych materiałów i jakości wykonania, stąd wszystkie modele zostały wykonane ze skóry naturalnej. 

Kolekcję kapsułową uzupełniają nylonowe torby. Tej zimy zrezygnujemy z pojemności XXL, na rzecz dodatkowej objętości i lekkości. Zgodnie z tą myślą, torebki z kapsuły Cosy Padding również zyskały miękkie wykończenia i stylowe pikowania.  

Kolekcja kapsułowa Cosy Padding marki Lasocki dostępna jest w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu

Zdjęcia: Mateusz Stefanowski
Set design: Michał Zomer

Przeczytaj również: Lasocki Kids – wygoda dla najmłodszych w jesiennym wydaniu

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES