noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Jak polskie firmy odzieżowe wspierają walkę z koronowirusem?

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Dalia Lingerie uruchamia produkcję maseczek

Dalia Lingerie, polski producent bielizny, w obliczu bieżących wydarzeń podjął się nowego wyzwania, jakim jest szycie maseczek.

W krótkim czasie udało się przygotować profesjonalny projekt, prototyp, zorganizować certyfikowane materiały oraz przygotować szwalnię i zespół, tak aby odszywane w siedzibie firmy – Makowie Podhalańskim – maseczki spełniały odpowiednie wymogi i mogły wspomóc m.in. instytucje medyczne i służby publiczne.

Firma stara się sprostać trudnym warunkom oraz przygotować korzystną ofertę deficytowego produktu, który jest konieczny dla funkcjonowania służb i bezpieczeństwa społecznego w najbliższych miesiącach. Jednorazowe, uszyte z trzech warstw maseczki, w tym z atestowaną przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego warstwą filtrującą, trafią zarówno do właściwych instytucji, jak również do sklepu online marki, tak aby każdy miał możliwość zabezpieczyć siebie, najbliższych czy pracowników, w zależności od potrzeb i okoliczności.

Maseczki szyte w szwalni Dalia Lingerie przygotowane są z certyfikowanych, hipoalergicznych materiałów, zgodnie z obowiązującymi normami medycznymi dotyczącymi filtrowania bakterii (BFE>95%).

mat. prasowe
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES