noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

“Czego Polacy szukali w internetowych sklepach? Prezes Allegro o biznesie, który rośnie w tempie jedna firma co 5 minut”

REKLAMA
noSlotData

Klienci korzystający z Allegro Smart zaoszczędzili już 200 mln zł na kosztach dostawy, a rekordzista zaoszczędził aż 6,2 tys. zł – mówi Francois Nuyts, prezes Allegro. Jak podaje, w kwietniu na Allegro zarejestrowało się 9 tysięcy nowych firm, co daje jedną firmę co pięć minut. W rozmowie z Business Insider Polska mówi o możliwości rozwoju e-handlu i o tym, czego w serwisie poszukiwali najchętniej w ostatnich miesiącach Polacy.

Skupiamy się na tym, jakie doświadczenie korzystania z Allegro zapewniamy kupującym i sprzedawcom, jaki mamy wkład w polską gospodarkę. Obecnie 9 na 100 zakupów w Polsce odbywa się online, a na przykład w Wielkiej Brytanii jest to już 1 na 5 zakupów. Naszym celem jest zachęcenie kolejnych Polaków do zakupów w sieci, najchętniej oczywiście na Allegro, w oparciu o przekonanie, że te zakupy niosą za sobą tylko korzyści dzięki dostępowi do milionów ofert, które są na wyciągnięcie ręki, które można wygodnie kupić i które szybko i pewnie dotrą pod wskazany adres. Możliwości rozwoju e-handlu są ogromne” – mówi w rozmowie z Business Insider Polska Francois Nuyts, prezes Allegro.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES