noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
CCC Club Stories

CCC Club Stories, vol. 2 – dołącz do inkluzywnego świata wiedzy i stylu

REKLAMA
noSlotData

CCC po raz kolejny zaprasza Klubowiczów do swojego inkluzywnego świata pełnego wiedzy i stylu. W CCC Club Stories najlepsi specjaliści ze swoich dziedzin zarażają pasją i dzielą się umiejętnościami. Dołącz do Klubu CCC, by cieszyć się korzyściami zarezerwowanymi tylko dla Klubowiczów tej wyjątkowej społeczności. 

CCC Club Stories

To już druga edycja specjalnego projektu skierowanego do Klubowiczów CCC. W ramach CCC Club Stories sześcioro specjalistów ze swoich dziedzin podzieli się ekspercką wiedzą, a także zachęci do zdobycia nowych umiejętności. Dołącz do Klubu CCC już dziś za pomocą aplikacji CCC lub na ccc.eu i zyskaj dostęp do inspirujących spotkań z ekspertami. 

Tylko w Klubie CCC w każdy czartek odbędą się wyjątkowe spotkania z prawdziwymi pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach. Odkryj z nimi nieznane dotąd obszary wiedzy. Moda, kuchnia, rodzicielstwo, gaming, lifestyle czy kariera – na Klubowiczów ponownie czeka szeroki zakres tematów, jak również niezwykle ciekawe warsztaty. 

Odkryj ekspercką wiedzę z CCC Club Stories

W Klubie CCC każdy znajdzie coś dla siebie. Damian Tkaczuk, jeden z topowych polskich tiktokerów, zdradzi Klubowiczom jak zostać influencerem. Natomiast popularny gamer Kaluch wprowadzi w świat online i wyjaśni, jak rozpocząć przygodę ze streamingiem.

Nie zabraknie również klimatów świątecznych. Justyna Kozłowska, vlogerka i autorka kanału „10 minut spokoju” zdradzi sekret doskonałych prezentów na święta dla dzieci. Niezawodna specjalistka od kuchni zero waste – Jagna Niedzielska, ujawni przepisy na na szybkie i proste potrawy wigilijne. Do świata kultury Klubowiczów wprowadzi dziennikarka Kara Becker, która przedstawi najlepsze pomysły na spędzenie wolnego czasu. Klub CCC to miejsce pełne trendów i najlepszego stylu, dlatego Malwina Wędzikowska przygotuje pomysły na zimowe stylizacje.

Dołącz do Klubu CCC

Nie możesz tego przegapić! Wszystkie materiały dostępne są w Strefie Klubowicza w aplikacji CCC. 

Nie jesteś jeszcze Klubowiczem? Dołącz do Klubu CCC za pomocą aplikacji mobilnej CCC lub na ccc.eu i uzyskaj dostęp do eksperckiej wiedzy z różnych dziedzin życia. 

Przeczytaj również: Współczesny minimalizm w nowym lookbooku Sprandi

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES