Targi biznesowe dla branży mody w Poznaniu już tej jesieni

293

W dniach 5-7 września niemal 500 firm i marek z różnych stron świata pokaże w Poznaniu trendy na sezon jesień-zima 2017/2018 oraz wiosna-lato 2018. Wydarzenie odwiedzają właściciele sklepów, którzy są zainteresowani zamówieniem najnowszych kolekcji.

Na Targi Mody Poznań dwa razy w roku przyjeżdżają handlowcy z kilkunastu państw, aby wybrać najlepszą ofertę do swoich sklepów. We wrześniu 4 hale MTP zostaną wypełnione tysiącem nowości odzieżowych, obuwniczych i galanteryjnych.

Źródło: materiały prasowe

Różnorodność prezentowanych na targach marek gwarantuje znalezienie odpowiedniego towaru, zarówno przez większe sieci, niewielkie sklepy multibrandowe, jak i dizajnerskie showroomy. Coraz częstszymi gośćmi targów są również właściciele sklepów internetowych, którzy szukają niszowych produktów.

>>>Czytaj również: Aranżacja sklepu wpływa na odbiór produktu. Liczy się pierwsze wrażenie i wzbudzenie pozytywnych emocji

Jak wynika z badań przeprowadzonych podczas targów, polscy producenci cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony rodzimych sklepów, jak i zagranicznych przedsiębiorców. Powodem wyboru polskich marek jest najczęściej wysoka jakość za niewygórowaną cenę.

Odpowiedzią na wspomnianą popularność krajowych producentów jest koordynowany przez Targi Mody Poznań projekt Polska Moda. Wszyscy producenci wyróżnieni znakiem programu muszą wykazać się doskonałym wzornictwem i wysoką jakością materiałów.

Już teraz można pobrać bezpłatne zaproszenie online na Targi Mody Poznań za pośrednictwem platformy mtp24.pl. Podczas wydarzenia nie można przegapić szkoleń marketingowych. Są to spotkania skierowane do branży mody, dostosowane do charakteru polskiego rynku i możliwości finansowych średnich przedsiębiorstw.

Więcej szczegółów TUTAJ.