noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

4F debiutuje na Zalando

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

4F – jedna z największych polskich marek odzieżowych – dołącza do grona lokalnych marek dostępnych na Zalando. Produkty 4F dostępne są na wszystkich 17 rynkach Zalando od 8 kwietnia.

4F to marka znana z wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych tworzonych dla każdego, kto ceni komfort i jakość. W tym gronie są entuzjaści sportu, sportowcy-amatorzy, jak również profesjonaliści. Znakiem rozpoznawczym 4F jest połączenie jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Kolekcje 4F są przeznaczone zarówno do treningu, jak i do codziennego użytku.

W ofercie marki dostępne są kolekcje sezonowe dedykowane poszczególnym dyscyplinom sportowym, takim jak bieganie, trening, joga, jazda na rowerze, narty i snowboard, a także linie lifestyle’owe. Regularnie powstają również kolekcje specjalne, tworzone we współpracy z ambasadorami marki: gwiazdą Bayernu Monachium i kapitanem reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim, byłą mistrzynią Europy w karate i propagatorką zdrowego stylu życia Anną Lewandowską czy z czołowym siatkarzem świata Wilfredo Leonem.

Od 2008 roku 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, a na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 ubierze reprezentację 7 krajów. Od 2007 roku marka przygotowuje kolekcje dla Polskiego Związku Narciarskiego, w tym dla skoczków narciarskich, a od 2013 dla polskich lekkoatletów. Teraz ta polska marka dostępna jest również na Zalando, dzięki czemu może trafić do szerszego grona konsumentów.

>>> Przeczytaj również: TYLKO U NAS: HalfPrice – nowa sieć sklepów debiutuje w Polsce

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

Zalando

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES