KADRY: Nowy PR Manager w Vistuli

374
źródło: www.vistulagroup.pl

Nowy rok obfitował w roszady w branży mody. Przypomnijmy, że od nowego roku do zespołu Polhem PR oraz Marquard Media dołączyły nowe osoby, a stanowiska zmieniły się również w Wirtualnej Polsce i BOHOBOCO. Teraz także marka Vistula powitała na nowym stanowisku kolejną osobę.

Vistula
Marta Oblizajek

Marta Oblizajek objęła stanowisko PR Managera i tym samym zastąpiła Justynę Kościuch. Do głównych obowiązków Oblizajek należy od teraz między innymi: współtworzenie oraz realizacja strategii PR marki Vistula, reprezentowanie firmy w bezpośrednich kontaktach z mediami, tworzenie komunikacji zewnętrznej marki, utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami mediów, organizacja spotkań dla mediów, dziennikarzy oraz konferencji prasowych.

Marta Oblizajek jest absolwentką Wydziału Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od ponad 5 lat związana jest z PR-em i marketingiem. Doświadczenie zdobywała w agencjach reklamowych i PR-owych. Prowadziła działania dla klientów korporacyjnych z branży beauty, jak i dla niezależnych, młodych marek fashion.

>>> Przeczytaj również: Vistula inwestuje w kolejnych sportowców. Czy to się opłaca?