noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Kolejne zmiany kadrowe. Tym razem w BOHOBOCO i Wirtualnej Polsce

REKLAMA
noSlotData

W poniedziałek informowaliśmy Was o zmianach, które zaszły w Polhem PR oraz Marquard Media Polska. Przeczytacie o nich TUTAJ. Jednak to nie koniec roszad w kadrach mody. Kolejne dotyczą marki BOHOBOCO i redakcji Wirtualnej Polski.  

Nowe osoby na pokładzie BOHOBOCO

BOHOBOCO to nowoczesny koncept modowy stworzony przez duet polskich projektantów – Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha. Jest to jedna z nielicznych marek autorskich, która osiągnęła imponujący sukces komercyjny i obecnie posiada pięć butików w czterech miastach w Polsce.Do zespołu prestiżowej marki dołączają teraz Ania Terej oraz Julia Dyzio. Ania Terej obejmie stanowisko Marketing Managera, a Julia Dyzio PR Managera.

Przeczytaj również: Wywiad: BOHOBOCO – Możemy być dumni z polskiego rynku

Mat. prasowe

Ania Terej, wcześniej na polskim rynku wspierała takie marki jak: Ania Kuczyńska, Łukasz Jemioł czy UEG. W BOHOBOCO odpowiedzialna będzie za pełne spektrum działań marketingowych. Julia Dyzio, która współpracuje z markami Zahara Leather, The Odder Side oraz SHOWROOM.pl, zajmie się kontaktem z prasą oraz mediami. Ania i Julia to absolwentki prestiżowej szkoły Istituto Marangoni w Mediolanie, Londynie oraz Paryżu na kierunku Brand Management i Fashion Business. Ania doświadczenie zbierała pracując z najlepszymi światowymi markami, w tym Comme des Garcons oraz Maison Martin Margiela w Nowym Jorku, a Julia współpracowała między innymi z: Alexander Wang, Each x Other oraz w agencji PR Consultng w Paryżu.

Grabari odchodzi z Wirtualnej Polski

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Dziennikarz Piotr Grabarczyk, którego widzowie znają z prowadzenia cyklu Gwiazdy na robocie oraz Stare zdjęcia gwiazd podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Wirtualną Polską. Grabarczyk związany był z redakcją od sierpnia 2016 roku, teraz jednak postanowił skupić się na rozwoju swojego bloga grabari.pl, którego prowadzi od 2015 roku.

 

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES