noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

To koniec pokazów Victoria’s Secret?

REKLAMA
noSlotData

Victoria’s Secret jako marka musi ewoluować, zmieniać się – tak swoją decyzję tłumaczy dyrektor naczelny firmy. Po 20 latach pokazy Victoria’s Secret znikają z telewizji.

W corocznych, legendarnych pokazach najpopularniejszej na świecie firmy z bielizną od lat biorą udział najaśniejsze gwiazdy modelingu, a na widowniach zasiadają najważniejsze nazwiska showbiznesu. Do tej pory wrażenia, jakich dostarczało kolorowe show mogli poczuć także fani marki z całego świata, jako że Victoria’s Secret od 20 lat transmitowało imprezę w telewizji. Nadszedł jednak czas na zmiany. Leslie Waxner, który obejmuje stanowiska dyrektora naczelnego firmy ogłosił, że od tego roku nie zobaczymy już Aniołków na ekranach telewizorów. Swoją decyzję tłumaczy tym, że Victoria’s Secret musi iść z duchem czasu, rozwijać się i dojrzewać, a transmitowanie pokazów w telewizji nie jest odpowiednie. W ostatnich latach zanotowano bowiem ogromny spadek oglądalności.

Fani imprezy nie powinni jednak czuć się zawiedzeni. Waxner poinformował również, że firma pracuje nad zupełnie nowym sposobem transmisji. Prawdopodobnie pokaz będzie można obejrzeć w internecie. Czyżby szykowała się współpraca z Netflixem? A może w erze Instagrama będziemy mogli liczyć na transmisję na żywo w social mediach? 

https://www.instagram.com/p/BrAwCdeg3rh/

>>> Przeczytaj również: Victoria’s Secret zamyka ponad 50 sklepów. Jaki jest powód?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES