Trwają zapisy na GGC Fash&Tech – spotkania na temat marketingu, prawa i technologii w sprzedaży

Już 2 czerwca, o 18:00 w Venture Café w Warszawie odbędzie spotkanie z cyklu GGC Fash&Tech. Tym razem prelegenci rozmawiać będą o technologiach, marketingu i prawie w sprzedaży mody i nie tylko.

W pierwszy czwartek czerwca przedstawiciele branż modowej i technologicznej wezmą udział w meetupie GGC Fash&Tech, podczas którego prelegenci poruszą tematy związane ze sprzedażą online i offline. Według badań, po pandemii 49% konsumentów zamierza częściej kupować w przestrzenii wirtualnej. Wydarzenie ma pomóc retailerom modowym odpowieidzieć na tę potrzebę, a także zainspirować ich do inwestowania w nowe kanały sprzedaży. Podczas spotkania wystąpią:

  • Krzysztof Nowicki – Live&Social Commerce – opowie o sprzedaży za pośrednictwem live streamów,
  • Paulina Klepacz – Glamour.pl, G’rls Room – zrobi prezentację o tym, czy prasa modowa online wpływa na sprzedaż,
  • Kasia Krzywicka – Krzywicka.pl – przedstawi najważniejsze kwestie związane z prawem w e-commerce,
  • Krzysztof Liszyński – Żabka – opowie o sklepach autonomicznych (bezobsługowych).

Spotkanie będzie miało miejsce 2 czerwca w godzinach 18:00 – 20:00. Wydarzenie odbędzie się w Venture Café, przy ulicy Chmielnej 73 w Warszawie. Jest ono darmowe, żeby wziąć udział należy wypełnić formularz rejestracyjny: https://forms.gle/agHpzrG5ceLz8kUF8

Organizatorem spotkania jest GeekGoesChic specjalizujące się w edukacji technologicznej dla branży modowej, partnerem jest Venture Café.

>>> Przeczytaj również: Ania Kuczyńska nawiązuje współpracę z Klarną. Produkty projektantki dostępne na 10 rynkach w Europie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Newsletter

FASHION BIZNES