The North Face świętuje 55 lat w muzeum MoMA. Co jeszcze zobaczymy na wystawie?

126
The north face MoMA

Gigant odzieży outdoorowej obchodzi urodziny! Po 55 latach od założenia marki, The North Face połączyło siły wraz z Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MoMA) w San Francisco by uczcić jubileusz. Dzięki współpracy powstanie specjalne, cyfrowe archiwum firmy “It’s more than a jacket”.

Od ponad 55 lat North Face umożliwia eksplorację i pomaga ludziom dążyć do wielkości, zapewniając najlepszy sprzęt, aby tam dotrzeć” – powiedział Mike Ferris, wiceprezes marki. – „Dzięki temu archiwum, wraz z SFMOMA, upamiętniamy ludzi, produkty i historie, które nadal inspirują naszą społeczność”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The North Face (@thenorthface)

Kampania, która ma miejsce w San Francisco, skłania się ku północnokalifornijskich korzeni brandu. Znajdujące się tam archiwum zbiera i przedstawia historie i obrazy ludzi -odkrywców z całego świata. Okazywane są one wraz z udziałem elementów garderoby marki.

Jednymi z pierwszych, którzy dołożyli swoją cegiełkę do archiwum był raper i producent RZA, oraz siostry z zespołu HAIM. Każdy może jednak dołączyć do akcji za sprawą rozpoczętego hasztagu firmy #MoreThanAJacket.

>>>Czytaj także: Nike najchętniej kupowaną marką sportową 2021!