noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Targi świąteczne i prezentowe Warszawa 2023 - kalendarium

Świąteczne targi prezentowe, które trzeba odwiedzić

REKLAMA
noSlotData

Święta za pasem. Odwiedź koniecznie te targi, aby upolować najlepsze podarunki dla najbliższych z okazji nadchodzącego Bożego Nardodzenia. To wyjątkowa okazja, by spotkać ulubione marki i twórców w jednym miejscu. 

Przeczytaj również: Przeczytaj również: Gdzie iść na świąteczną kawę z przyjaciółką? Warszawskie kawiarnie, w których poczujecie zimowy klimat

To już drugi raz, kiedy przychodzimy do Was z zestawieniem najciekawszych wydarzeń świątecznych. Kalendarz warszawskich targów w terminie do 10 grudnia, publikowaliśmy TUTAJ 

TARGI BOŻONARODZENIOWE

Kiedy: 10 grudnia 2023, 10:00 – 18:00
Gdzie: Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie
Szczegóły: [LINK]

Targi świąteczne w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie były pierwszym i jedynym takim wydarzeniem w stolicy w latach 90-tych. Kontynuując tradycję, już 10 grudnia będzie okazja odwiedzić po raz kolejny siedzibę Muzeum w poszukiwaniu świątecznych prezentów. Będzie to wspaniała okazja do spotkania utalentowanych twórców ludowych i rzemieślników, a także do zakupu tradycyjnych ozdób świątecznych oraz rękodzieła.

Na stoiskach będzie można kupić m.in.: drewniane zabawki, świąteczne ozdoby, biżuterię, wycinankę, ceramikę czy elementy wystroju wnętrz.

_________________

Targi JESTEM SLOW! #PREZENTY

Kiedy: 16-17 grudnia 2023 (sobota: 11:00 – 21:00, niedziela: 11:00 – 19:00)
Gdzie: Elektrownia Powiśle, Warszawa
Szczegóły: [LINK]

Organizatorzy targów Jestem Slow! tym razem zapraszają na świąteczną edycję pod hasłem #PREZENTY. To doskonały moment dla wszystkich poszukujących podarunków dla najbliższych. Już w sobotę i niedzielę 16-17 grudnia w przestrzeni warszawskiej Elektrowni Powiśle, będzie można spotkać ponad 100 wystawców z mniej lub bardziej typowymi pomysłami na Gwiazdkę. Wstęp bezpłatny.

_________________

ŚWIĘTO CIAŁA / ŚWIĄTECZNY STÓŁ

Kiedy: 16 grudnia 2023, 11:00 – 19:00
Gdzie: Mysia 3, Warszawa
Więcej szczegółów: [LINK]

Przed nami coroczne wydarzenie pod hasłem Święto Ciała. Grudzień to doskonały czas, by poświęcić swojemu ciału odpiwiednią uwagę. W świątecznej przestrzeni warszawskiego domu handlowego Mysia 3, spotkają się wystawcy, którzy będą chcieli ukoić wszystkie zmysły. Wśród nich producenci miękkich tkanin, przyjemnych zapachów, estetycznych produktów.  Kiermasz organizujemy z myślą o promocji ciekawych, lokalnych marek, które chcą dotrzeć do świadomych klientów. Od wielu lat śledzimy rzemieślnicze trendy, wspieramy debiutantów na rynku, wyszukujemy niebanalne koncepty – autorskie, pomysłowe, działające z poszanowaniem środowiska i w przyjaznej atmosferze – podkreślają organizatorzy.

_________________

Targi WZORY ŚWIĘTA

Kiedy: 16-17 grudnia 2023, 11:00 – 19:00
Gdzie: PGE Narodowy
Więcej szczegółów: [LINK]

Już od 16 grudnia wielkie świętowanie 10. urodzin Targów Wzory. Jubileuszowa edycja odbędzie się w warszawskim PGE Narodowy.

Na jubileuszowych targach pojawi się szeroka oferta polskich marek oraz projektantów, ponad 300 wystawców i 10 stref tematycznych: Ceramika, Papier i Print, Tekstylia, Akcesoria do wnętrz, Vintage, Moda i dodatki, Biżuteria, Wellnes i eko, Delikatesy, Dziecko. Spotkacie Państwo znane i lubiane marki WZOROWE jak i debiuty. Moc prezentów i niespodzianek od Polskich producentów.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, w tym rozmaite warsztaty czy spotkania z twórcami. Wyjątkowym punktem na mapie targów będzie Strefa Design by Empik. To idealne miejsce dla miłośników designerskich produktów poszukujących premium doświadczeń. Miłośnicy designu będą mieli również okazję obejrzeć w czasie wydarzenia wystawę “Out of comfort”.

Zdjęcie główne: Unsplash

Przeczytaj również: Lego stworzyło torebkę idealną. Czy jest szansa ją kupić?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES