noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Primark w Bydgoszczy - data otwarcia, lokalizacja

Brytyjski gigant fast fashion z pierwszą lokalizacją w północnej Polsce. Trwa rekrutacja

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Primark, popularny sprzedawca szybkiej mody, ogłosił kolejną lokalizację w Polsce. Tym razem pojawi się w północnej Polsce, a dokładniej w Bydgoszczy. Na stronie detalisty trwa rekrutacja na nowe stanowiska.  

Primark otwiera nowy sklep w Polsce

Brytyjska sieć odzieżowa kontynuuje ekspansję w Polsce. Primark zapowiedział otwarcie siódmego sklepu nad Wisłą. Na jego lokalizacje wybrał zlokalizowaną w północnej Polsce Bydgoszcz. To pierwszy sklep tej sieci w tym regionie. Primark w Bydgoszczy zostanie otwarty w centrum handlowym Zielone Arkady. Sieć zaoferuje łącznie 3200 mkw. Powierzchni handlowej, na którym klienci znajdą odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Ofertę sieci uzupełnią kosmetyki i artykuły wyposażenia domu. 

Według wstępnych planów, otwarcia można spodziewać się w kolejnym roku detalicznym, czyli od września 2024 do września 2025. 

Primark rozpoczął swoją ekspansję w Polsce w 2020 roku. Pierwszym sklepem, który uruchomił w Polsce był ten w Galerii Młociny w Warszawie. Aktualnie Primark posiada sześć sklepów, które zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. Dwa ostatnie zostały otwarte w 2023 roku.

Primark Bydgoszcz: kogo rekrutuje?

Primark zapewni w Bydgoszczy ponad 150 nowych miejsc pracy.  Na stronie brytyjskiego detalisty widnieją oferty pracy skierowane do nowych pracowników Primark rekrutuje na stanowiska: Store Manager, People&Cultrure Manager oraz Assistant Store Manager. Jako Manager w Primark będziesz motywować ponad 200-osobowy zespół, dbać o ich (i swój) rozwój, a także dbać o najlepsze doświadczenia zakupowe naszych Klientów – zachęca Primark na swojej oficjalnej stronie. 

W kolejnych miesiącach ruszy dalsza rekrutacja, podczas której sieć będzie poszukiwać osób na stanowiska virtual merchandiser, human resources czy doradca klienta. 

Przeczytaj również: Nike zredukuje 2 proc. siły roboczej. Kto straci pracę?

Brytyjski detalista stawia na Europę Środkowo-Wschodnią

Jednocześnie sieć zapowiedziała otwarcie drugiej lokalizacji w Pradze, które planowane jest na rok 2025. Natomiast w tym roku Primark pojawi się na 17. rynku na świecie i 6. w Europie Środkowo-Wschodniej. Swoją pierwszy salon otworzy bowiem w Budapeszcie na Węgrzech. Sieć planuje tez otwarcie trzeciej lokalizacji w Rumunii, tym razem w w Timisoarze. 

Cieszymy się, że możemy dziś ogłosić plany dotyczące naszego siódmego sklepu w Polsce. Sukcesywna ekspansja pokazuje nasze zaangażowanie w Europie Środkowo-Wschodniej, w regionie z ogromnym potencjałem przyszłego wzrostu. W tym roku mija pięć lat odkąd rozpoczęliśmy tutaj swoją działalność, otwierając nasz pierwszy sklep w Lublanie na Słowenii. W tym czasie wiele nauczyliśmy się od naszych lokalnych klientów i nadal ciężko pracujemy, aby zapewnić doskonałe doświadczenia zakupowe, z których Primark jest znany na całym świecie. Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć w Europie Środkowo-Wschodniej, a naszym celem jest posiadanie 16 sklepów w 6 krajach CEE do 2025 roku, tworząc setki miejsc pracy i oferując naszym klientom bardziej zrównoważoną modę w przystępnych cenach – skomentował Maciej Podwojski, Head of Sales CEE w Primark.

Zdjęcie główne: primark.com

Przeczytaj również: Ile marek w Polsce znajdziemy w centrach handlowych? W 2023 roku zadebiutowało 30 nowych

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES