noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Poznaj forecasterów WGSN z Londynu na spotkaniu Geek Goes Chic w Google

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Jaka przyszłość czeka branżę modową?

Nowe technologie i zmiany społeczne oraz w modelach konsumpcji wymuszają na branży modowej innowacje. W najbliższych latach zmienią się modele sprzedaży, produkcji czy relacji z klientem. Tym tematom właśnie będzie poświęcony najbliższy GGC Fash&Tech, który odbędzie się 20 kwietnia w Warszawie.

W ostatnich latach branża modowa zmieniała się szybciej niż kiedykolwiek. Winowajcą jest głównie internet, social media i szybki przepływ informacji i zmiany modeli konsumpcji, jakie za sobą niosą. Zmiany te będą postępować.

Jednym z najważniejszych wyzwań przed polską branżą modową jest nadążyć za trendami technologicznymi  oraz społecznymi, jakie panują i czekają nas w najbliższych latach. Dlatego w tym sezonie postanowiliśmy poświęcić jedno spotkanie przyszłości branży mody i najważniejszym innowacjom jakie powstają w szeroko rozumianym fashiontefchu. Nadchodzący #ggcmeetup jest zaproszeniem dla polskiego świata modowego do dalszych poszukiwań i wysuwania praktycznych wniosków – zdradziła FashionBiznes.pl Kasia Gola, założycielka GeekGoesChic i projektu GGC Fash&Tech.

Nasza redakcja, która objęła patronat nad cyklem, serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu. Zapisy trwają do najbliższej niedzieli włącznie, aby wziąć udział należy wypełnić formularz, spośród zgłoszeń Kasia Gola wybierze uczestników spotkania. Link do formularza znajdziecie tutaj. My już dziś możemy Wam zdradzić, że partnerami wydarzenia jest Google, Allani.pl oraz WGSN, a prelegentami będą przedstawiciele takich organizacji jak WGSN, Synerise, Green Peace Polska oraz H&M. Więcej informacji znajdziecie na stronie Wydarzenia na Facebooku.

Sylwia Zdrowak z Allani na GGC Fash&Tech

O inicjatywie GGC Fash&Tech

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola nominowaną do tytułu Kobiety Roku Glamour Polska w kategorii Online (2016), autorkę docenionego przez WGSN Global Fashion Awards (2015) bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami.

Szczegóły na temat spotkania

GGC Fash&Tech Wawa#19: FASHION FUTURE
Data: 20 kwietnia 2017
Godzina: 19:00-22:00
Miejsce: Google Polska, Warsaw Financial Center, VII p,
Sala: TechTalk Emilii Plater 53, Warszawa
Partnerzy: Google, Allani, WGSN

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES