REKLAMA
Oferty pracy w modzie

Sprawdzamy aktualne oferty pracy w modzie. Aplikuj już dziś!

REKLAMA

Przedstawiamy najnowsze oferty pracy w modzie. Zobacz, kto rekrutuje i aplikuj na Fashion Biznes.

Rozpocznij pracę w MADE ME Management

MADE ME Management to agencja talentów i kreatorów treści założona przez Annę Zawadę. Pod skrzydłami agencji działa szereg twórczyń i influencerek popularnych w mediach społecznościowych. Agencja poszukuje aktualnie kreatywnej osoby na stanowisko Booking Assistant, która będzie wsparciem dla funkcjonowania agencji.

Wśród obowiązków Booking Assistant będzie między innymi koordynowanie projektów influencerskich, prowadzenie projektów, planowanie, tworzenie i zarządzanie treściami publikowanymi w mediach społecznościowych, tworzenie materiałów graficznych, czy asystowanie przy sesjach foto/video.

Osoby zainteresowane stanowiskiem, mogą aplikować TUTAJ

Przeczytaj również: Ukryte zawody: Talent Manager w branży mody

Pracuj w polskiej marce Just Paul

Just Paul to polska marka, która ma odpowiadać na modowe potrzeby kobiet. Firma buduje swoją pozycję na polskim rynku od ponad dekady. Stworzona z inicjatywy dwóch przyjaciółek – Justyny Juszczyk-Grupińskiej i Pauli Olechowskiej, opiera się na uniwersalności i podkreśleniu kobiecego piękna. Projektantki nie kierują się ścisłym przedziałem wiekowym, ani nie zamykają odzieży w ścisłych ramach konkretnej stylistyki.

Naszą tajną bronią jest stała, bardzo szeroka pula modeli, odszywana co sezon w różnych wzorach, kolorach i rodzajach tkanin. Dzięki temu, nasze klientki są w stanie wytypować swojego ulubieńca i co sezon odkrywać jego urok w nowych odszyciach. To też wpływa na tworzenie się grona naszych stałych klientek – każda z nich ma pewność, że w każdej kolekcji znajdzie się model, w którym czuje się dobrze – zdradziły projektantki w rozmowie z Fashion Biznes. 

Rozpocznij pracę w szeregach marki Just Paul na stanowisku Store Manager. Rozpocznij pracę w warszawskim butiku marki przy ul. Mokotowskiej 61. Do obowiązków kierownika butiku Just Paul będzie należeć koordynowanie zleceń i wypożyczeń, jak i kompleksowa obsługa klientów w butiku. Store Manager będzie odpowiadać również za zarządzanie zespołem, prowadzenie bieżącej dokumentacji i raportowanie oraz stałą współpracę z innymi działami firmy – biurem, szwalnią oraz magazynem. 

Sprawdź ofertę i aplikuj TUTAJ

Przeczytaj również: Pokolenie Z stawia na siebie. Budowanie marki osobistej priorytetem

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES