Nowa marka LINE przedstawia kolekcję zainspirowaną słoneczną Toskanią

401
źródło: mat. promocyjne

LINE to nowa polska marka, która debiutuje na rynku mody. To doskonały wybór dla kobiet szukających prostych, klasycznych rozwiązań. Projekty skrojone są wprost pod linię kobiecego ciała, podkreślając jego naturalne piękno. Propozycje od LINE wykonane są ze 100% lnu, co sprawia, że będą idealną opcją na lato. Ubrania marki to projekty w rozmiarze oversize, co zapewni poczucie lekkości i swobody.

Debiutancka kolekcja marki Line nosi nazwę Tuscany, a inspiracją do jej stworzenia była właśnie ta urokliwa włoska kraina. Wszędobylska zieleń, palące słońce i długie spacery wąskimi uliczkami przytulnych wiosek magicznie wpłynęły na twórców w trakcie tworzenia letniej kolekcji. Projekty LINE są odzwierciedleniem beztroskich dni, zgodnych tylko z rytmem natury. W końcu Włochy są synonimem cudownego życia.

Produkty LINE to dzieła lokalnych polskich twórców. Do ich wykonania użyto najlepszej jakości 100%-owego lnu. W skład kolekcji Tuscany wchodzą między innymi klasyczna sukienka koszulowa zapinana na guziki, szerokie spodnie o długości 7/8 czy wiązany top. Wszystkie fasony bazują na aktualnych (jak również ponadczasowych) trendach oraz są absolutnymi hitami tego lata.

Kolekcje LINE są kapsułowe i limitowane, co oznacza, że konkretne modele będzie można zakupić tylko w trakcie jednego okresu. Ubrania projektowane są tak, by bez problemu można było zestawić ze sobą propozycje z różnych sezonów.

źródło: mat. promocyjne
źródło: mat. promocyjne
źródło: mat. promocyjne