noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Klub książki lamode.info

Nadchodzące wydarzenia w branży mody: klub książki Lamode.info

REKLAMA
noSlotData

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu BOOKTIQUE. Klub książki Lamode.info już 5 czerwca w Elektrowni Powiśle.

“BOOKTIQUE LAMODE: spotkania z książką i modą” – VALENTINO

Już 5 czerwca 2024 roku w Elektrowni Powiśle odbędzie się kolejne wydarzenie organizowane przez portal LaMode.info. Tematem przewodnim będzie świat mody luksusowej, a inspiracją najnowsza książka wydawnictwa Arkady: “Valentino. Historia Kultowego Domu Mody”.

Pierwszą część spotkania poprowadzi Wiktoria Nestoruk, redaktor naczelna LaMode.info. Zabierze ona uczestników w podróż po historii i dorobku słynnego domu mody Valentino.

W drugiej części odbędzie się dyskusja poświęcona najnowszym trendom w manicure, z udziałem Patrycji Jewsieni, ambasadorki marki NEONAIL i manikiurzystki gwiazd. Ekspertka zaprezentuje nową kolekcję lakierów NEO NAIL – BORN TO WIN i opowie o najmodniejszych stylizacjach paznokci na sezon letni.

Podczas wydarzenia będzie można również spróbować bezalkoholowych koktajli MARTINI Vibrante i MARTINI Floreale, a także skosztować dań z menu nowoczesnej kuchni azjatyckiej przygotowanego przez restaurację Pełną Parą.

Przeczytaj również: Biznes pisany zapachem – rozmowa z Bartoszem Puzio, założycielem i „nosem” marki JAN BARBA, luksusowych perfum niszowych

Zapisy na wydarzenie

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy przewidują miejsca dla 30 osób. Zaproszenia będą wysyłane zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Zapisz się na wydarzenie: TUTAJ

Więcej informacji i wskazówek: “BOOKTIQUE LAMODE: SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ I MODĄ” – ZAPISY NA SPOTKANIE 5.06.2024 ROK

Partnerzy wydarzenia: NEO NAIL, Elektrownia Powiśle, Martini, Wydawnictwo Arkady, Pełną Parą

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

wydarzenia

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES