REKLAMA
Recman

Męska przestrzeń uchwycona w najnowszej kampanii Recman

REKLAMA

Recman w najnowszej kolekcji Jesień-Zima 2022/2023 zaprasza do odkrywania Męskiej Przestrzeni wraz z ambasadorem marki Michałem Będźmirowskim – znanym jako Modny Tata. Pod tym hasłem znajdziecie tętniące życiem i feerią jesiennych barw kolekcję.

Kolorem dominującym jest zieleń, kojarzona głównie z przyrodą. występują również barwy inspirowane odcieniami ziemi, skał czy piasku, przywołujące na myśl spokój, harmonię i równowagę: chłodne brązy, beże, ciemne bordo, jak również wyraziste odcienie granatu i szarości. 

Kolekcja Recman na sezon jesień-zima 2022

W tym sezonie w kolekcji pojawiły się dwurzędowe płaszcze w strukturalne wzory z szerokimi kołnierzami, klasyczne dyplomatki czy trencze ze stójką. Zobaczymy marynarki z tweedowych mięsistych tkanin, idealnych na chłodniejsze dni. Wyraziste sploty tkanin oraz wzory najbardziej pożądane w najbliższym czasie to jodełka oraz krata Księcia Walii. Znajdziemy sztruksowe koszule, golfy i półgolfy oraz ciepłe swetry zarówno gładkie, jak i z melanżowych dzianin. W garniturach nowością jest dwurzędowy komplet wykonany ze 100% wełny, charakteryzujący się eleganckimi klapami w szpic i naszywanymi kieszeniami. Kolekcja została zaprojektowana z naciskiem na komfort noszenia, pojawiają się swobodniejsze kroje, spodnie bez kantu oraz dużo przyjemnych w dotyku tkanin. Propozycje marki Recman sprawią, że każdy mężczyzna poczuje się wyjątkowo i komfortowo we wszystkich wybranych przez siebie stylizacjach.

Michał Będźmirowski twarzą nowej kolekcji Recman

Bloger Michał Będźmirowski, znany szerzej jako Modny Tata, pochodzi z Trójmiasta i tam też odbyła się sesja zdjęciowa. Miasto portowe – jest nie tylko widoczne na zdjęciach, gdzie można zobaczyć industrialne metalowe konstrukcje, czerwoną cegłę, przemysłowe okna, żurawie – było też inspiracją dla nowyej aranżacji witryn salonów Recman. Uważny klient dostrzeże w nich liny okrętowe oraz drewniane elementy. Otoczenie utożsamia męskość, siłę, determinację i surowość. Męska przestrzeń to miejsce, gdzie każdy mężczyzna może być sobą. Odkryj siłę, jaka płynie z kreowania własnej przestrzeni w męskim świecie!

Najnowsza kolekcja może być inspiracją dla nowoczesnego mężczyzny, którego. cenimy za determinację do realizacji założonych celów, charyzmę, otwartość w podejściu do życia i odwagę w redefiniowaniu cech męskich w szybko zmieniającym się świecie. To właśnie te, wartości były dla nas ważne przy tworzeniu jesienno-zimowej kolekcji Recman

– podkreśla Roman Tulwin, założyciel marki.

Przeczytaj również: Polskie marki na włoskich targach Pitti Uomo

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES