noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o najciekawszych markach streetwearowych

REKLAMA
noSlotData

Od kilku sezonów konsekwentnie zdobywają coraz większą liczbę fanów i pojawiają się na nowych rynkach. Każda z nich wypracowała charakterystyczny dla siebie styl. Ich ubrania noszą najbardziej wpływowe osoby z całego świata. Mowa o markach streetwearowych – poznajcie bliżej wybrane cztery polskie i cztery zagraniczne.

MISBHV

MISBHV stworzyły Natalia Maczek i Kasia Kotnowska, jednak po rozwiązaniu współpracy w 2013 roku dalszym rozwojem marki zajęła się Natalia. Projektantka dostała się do prestiżowej London College of Fashion, ale ostatecznie zdecydowała się poświęcić całą uwagę firmie. Jej kompetencje zarządzania marką zostały wyróżnione nagrodą specjalną Global Student Enterpreneur Awards.

Marka zaczynała od jednorazowej linii t-shirtów, stworzonej dla kręgu znajomych – raperów, artystów, modelek. Obecnie MISBHV posiada w swojej ofercie właściwie wszystkie elementy garderoby. Często zaciera też granicę między projektami damskimi i męskimi.

W ciągu kilku lat swojego istnienia marka zdobyła rzesze fanów w Polsce i za granicą. Streetwearowe propozycje nawiązujące estetyką do lat 90. nosili już między innymi: Rihanna, Kylie Jenner, Bella Hadid, Abel Tesfayne (The Weeknd) i A$AP Rocky. W 2016 roku MISBHV zadebiutowało na New York Fashion Week i zdobyło przychylne recenzje.

https://www.instagram.com/p/BfMAdvJnZOh/?taken-by=misbhv

CZYTAJ DALEJ…

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES