noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Lobos dla artystów. Polska marka rozpoczyna sprzedaż unikatowych torebek, by wesprzeć młodych twórców

REKLAMA
noSlotData

14 grudnia do sprzedaży trafiły unikalne modele torebek z kolekcji polskiej marki Lobos, powstałe we współpracy z artystką, Anną Halarewicz. Torebki są ręcznie malowane, a całość z ich sprzedaży zostanie przekazana na rzecz Fundacji Laboratorium Sztuki. 

Od początku naszej działalności łączymy rzemiosło wykonywania torebek z wymiarem artystycznym. Dlatego w tym wyjątkowym, przedświątecznym okresie, chcemy pomóc miejscu, które wspiera artystów, także tych najmłodszych, ich kreatywność i pasję. Dodatkowo pragnęliśmy, aby fundacja była nam lokalnie bliska, stąd właśnie wybór padł na Laboratorium Sztuki z Krakowa – mówią Monika i Patryk Łobos, właściciele marki Lobos.

Do sprzedaży trafiły dwie torebki z kolekcji Lobos, w kolorach szarym i beżowym, powstałe we współpracy ze znaną polską rysowniczką, Anną Halarewicz. Te małe dzieła sztuki zostały potraktowane jak płótno i odręcznie pomalowane przez artystkę. Wartość modeli jest zatem unikatowa i nie można ich kupić w regularnej kolekcji. Tym samym jest to wyjątkowy prezent na Święta. 

Kupując tę ręcznie malowaną torebkę, nie tylko zyskujesz absolutnie wyjątkowy model, ale przede wszystkim wspierasz fundację i polskich artystów – mówi Monika Łobos. 

Torebki w cenie 1350 zł są dostępne na https://lobos.it/pages/lobos-dla-artystow. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Fundacji Laboratorium Sztuki. 

>>> Przeczytaj również: Levi’s nawiązuje współpracę z polskimi artystami. Dochód z kartek świątecznych przeznaczy na cele charytatywne

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES