Lara Gessler wyszła za mąż. Miała na sobie sukienkę polskiej marki

539
Fot. @instagram Lara Gessler

Lara Gessler na oficjalnym profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie z partnerem Piotrem Szelagiem. Para w taki sposób poinformowała o swoim ślubie. Panna Młoda ubrana była w suknię ślubną z polskiej marki odzieżowej Laurella.

Lara Gessler na ślubnym kobiercu

Lara Gessler poślubiła partnera Piotra Szelaga. O uroczystości poinformowała przez Instagrama publikując zdjęcie, na którym razem z nowo poślubionym mężem pozuje w białej sukni i z jesiennym bukietem kwiatów. Fotografia niebezpośrednio informuje o ślubie jednak charakter zdjęcia i podpis zasugerowały internatom symbolikę postu. Lara Gessler oficjalnie nie potwierdziła sugestii, jednak podziękowała obserwującym w odpowiedzi na komentarze z gratulacjami. 

Para we wrześniu tego roku, za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o zaręczynach a wcześniej w kwietniu zdradziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. 

Laurella – polska marka rośnie w siłę

Na uroczystość Lara Gessler wybrała sukienkę poznańskiej marki Laurella, której założycielką i projektantką jest Laura Reiss-Vogel. Marka odzieżowa posiada butiki w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie a także prowadzi sprzedaż online. Na Instagramie markę Laurellę obserwuję ponad 150 tysięcy użytkowników a prywatne konto projektantki prawie 170 tysięcy. W okół Laurelli powstała społeczność klientek, z którymi bezpośredni kontakt poprzez media społecznościowe na co dzień ma założycielka. Marka dynamicznie rozwija się otwierając nowe punkty sprzedaży a także wprowadzając nowe możliwości do e-commerce. M.in. system Paypo, dzięki, które można zamówić produkt ze strony z odroczonym terminem płatności o 30 dni lub rozkładając płatności na raty. To polska firma, której rozwojowi warto się przyglądać.

>>> Przeczytaj również: Lara Gessler projektantką