Te kursy modowe pozwolą ci rozwinąć umiejętności

1289
Kursy modowe
źródło: serviceseeking.com.au

Interesujesz się konkretną dziedziną związaną z modą i nie masz pomysłu na dalszy rozwój lub po prostu chciałbyś spróbować czegoś nowego? Dobrym rozwiązaniem może okazać się któryś z poniższych kursów. Nie zniechęcaj się, jeśli przykładowo podana oferta nie dotyczy miejsca twojego zamieszkania – w wielu polskich miastach odbywają się podobne inicjatywy, a część organizatorów proponuje możliwość zakwaterowania. 

>>>Przeczytaj również: Najskuteczniejsze programy, które pomagają w organizowaniu czasu

Kurs rysunku żurnalowego

Podczas zajęć poznasz techniki stosowane przez projektantów, biorąc udział w różnych ćwiczeniach praktycznych. Nie szkodzi, że nigdy nie miałeś do czynienia z rysowaniem – prowadzący pokażą ci wszystko od podstaw. Wreszcie będziesz miał szansę nauczyć się jak przenieść swoje pomysły na papier. Przykładowy kurs: ultraMaszyna.

Lidia Kalita dla SIMPLE
Lidia Kalita dla SIMPLE, źródło: projektowanieodziezy.blogspot.com

Kurs szycia

Powinieneś zapisać się na ten kurs, jeżeli marzysz o nauczeniu się podstawowych technik szycia oraz zasad wykonywania wykrojów odzieży. Wiele ofert zawiera dodatkowo lekcje dotyczące rodzajów i zastosowania tkanin; niektóre są połączone z nauką rysunku żurnalowego. Po zdobyciu tych umiejętność będziesz z łatwością zdejmować miarę, wykonywać wykroje różnych modeli odzieży i wykonywać samodzielnie elementy garderoby. Przykładowy kurs: Ciekawe Szycie.

źródło: actu.fr

Kurs szycia bielizny

Ten kurs pozwoli ci zgłębić wiedzę na temat krojenia i szycia bielizny. Możesz nauczyć się dostosowywać podstawowe formy do własnych potrzeb lub wykorzystać zdobyte umiejętności do założenia własnej marki. Przykładowy kurs: Szkoła Szycia i Projektowania “Koko”.

Kurs szycia bielizny
źródło: etsy.com

Kurs fotografii mody

Jeśli pasjonuje cię fotografia, a dotąd nie miałeś okazji poznać technicznych aspektów pracy z modelką, taki kurs pozwoli ci nabyć wiedzę na start. Dowiesz się, w jaki sposób wykorzystywać światło, współpracować z ekipą, a także poznasz standardy magazynów i klientów. Większość ofert proponuje naukę wykonywania zdjęć zarówno w studio, jak i w plenerze oraz obejmuje prezentację prostych metod postprodukcji. Przykładowy kurs: Krakowskie Szkoły Artystyczne.

kurs fotografii mody
źródło: adorama.com

Kurs dziennikarstwa modowego

Odpowiedni dla osób, które chciałyby nabyć lub udoskonalić umiejętności redaktorsko-edytorskie. Możesz zacząć od kursu dziennikarstwa ujętego szerzej lub od razu ograniczyć się do dziedziny mody i kreatywnej, gdzie skupisz się na istotnej w tym zawodzie obserwacji trendów i twórczym podejściu do komentowania wydarzeń z branży.Przykładowy kurs: Akademia Fashion Project.

Kurs dziennikarstwa modowego
źródło: cj222.wordpress.com

Kurs stylizacji

Uczestnicy kursu zostaną wprowadzeni w świat mody, a profesjonalni styliści przekażą im wiedzę na temat swojego zawodu. Ta oferta jest skierowana do osób, które chcą pracować nad swoją kreatywnością i wyobraźnią, a przy tym są zainteresowane aktualnymi trendami i posiadają poczucie estetyki. Dzięki doświadczeniu prowadzących poznają oni również metody analizy sylwetki czy drogi pozyskiwania klientów. Przykładowy kurs: Akademia Infiniti.

Kurs stylizacji
źródło: ldnfashion.com

Kurs wizażu

Skierowany do osób, które chciałyby poznać tajniki wizażu na własne potrzeby lub planują zacząć malować innych. Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu samego makijażu, jest to również okazja, żeby uzyskać informacje na temat typów cery czy doboru akcesoriów. Jeśli od podejmowania samodzielnych prób wolisz szlifować umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów, z pewnością będziesz usatysfakcjonowany. Przykładowy kurs: PRO Make Up Academy. 

Kurs wizażu
źródło: onlinemakeupacademy.com

Kursy na Uczelni Łazarskiego: Trendwatching, Fashion E-commerce, Sprzedaż zagranicę w kanałach B2B, i wiele innych…

Na Uczelni Łazarskiego powstało wiele kursów, które współorganizujemy i które z pewnością trafią do osób zainteresowanych modą. Jednym z nich jest materiałoznawstwo – praktyczne warsztaty, które powinny przyciągnąć nie tylko projektantów, ale i kupców czy stylistów. Poszerzenie wiedzy z tego zakresu pomoże wam dowiedzieć się, jak powstaje tkanina, jak wygląda ich wykańczanie, a także jak można je wycenić. Ten i inne kursy na Uczelni Łazarskiego znajdziecie TUTAJ.

PODZIEL SIĘ