noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Nowa kolekcja Kas Kryst na sezon jesień-zima 2018/2019

REKLAMA
noSlotData

Najnowsza kolekcja KAS KRYST na sezon jesień-zima 2018/2019 właśnie ujrzała światło dzienne. Czego możemy się spodziewać po najnowszych projektach? Sprawdźcie sami. 

Projektantka KAS KRYST, fotograf Daniel Jaroszek i producentka Ola
Pudło, to team który przy każdej kolejnej kampanii stara się zaskoczyć odbiorcę i dać nowe, świeże spojrzenie na to, w jaki sposób można pokazywać ubrania. Stawiają sobie poprzeczkę z każdym projektem coraz wyżej, a ich głównym celem jest stworzenie obrazów, które wzbudzą emocje i dadzą  pole do dyskusji.

Przy okazji najnowszej kampanii, scenografka Paulina Szpila miała za zadanie stworzyć set design w odcieniach soczystej zieleni, bezpieczną dla naszych bohaterów, ale i mocno kontrastującą z ubraniami i dającą wrażenie, jakby wszystko miało miejsce na planie studyjnego green screena. Założenie to nie było przypadkowe, bo całość sesji utrzymana jest w filmowym klimacie. Zdjęcia są jak wycięte kadry i ukazują mocną dynamikę, czasem w bardzo nieoczywistych pozach.

Zatrzymani w ruchu bohaterowie to: gimnastyczka artystyczna Olivia Skassa, aktywny czlonek Dancingu Międzypokoleniowego Leopold Żurowski, zawodniczka MMA Paulina Raszewska oraz zawodnik MMA Bartosz Fabiński.

Najnowszy sezon KAS KRYST to prawdziwie jesienne barwy. Projektantka pierwszy raz sięgnęła po brąz czy pomarańcz i wymieszała je z brudnym różem, zgniłą zielenią, szarościami, metalicznym błyskiem i sporą ilością czerni. Sylwetki są przeskalowane, czerpiące garściami z mody męskiej, podkreślające ramiona, a w talii spięte szerokim paskiem. W kolekcji znalazły się garnitury jedno i dwu-rzędowe, płaszcze, puchowe
kurtki i kombinezony, a wszystkie detale w postaci guzików i pasków projektantka obciągnęła tkaniną.

Wśród akcesoriów znalazła się również biżuteria, która powstała przy współpracy z projektantką Natalią Kopiszką. To przeskalowane wersje projektów nadchodzącej kolekcji biżuteryjnej KOPI, które będzie można zakupić na specjalne zamówienie. Srebrne i złote dodatki zdobiły uszy i dłonie najmłodszej bohaterki.

>>> Zobacz również: Nowa kolekcja Bizuu – elegancja w dziewczęcym wydaniu

fot. Daniel Jaroszek

OGLĄDAJ DALEJ…

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES