Joanna Kulig na okładce francuskiego „Elle”

713
zdjęcie: kadr filmu Zimna Wojna

Na okładce najnowszego numeru „Elle France” znalazła się polska aktorka, Joanna Kulig. Czy to kolejny krok w stronę międzynarodowej kariery?

Dobra passa Joanny Kulig trwa. Od momentu premiery Zimnej Wojny, aktorka wciąż odbiera pochwały i gratulacje, w związku z odegraniem roli Zuli. Co więcej, w międzyczasie media obiegła informacja, że aktorka spodziewa się dziecka.

Joannę Kulig ostatnio mogliśmy oglądać w trzyczęściowej kampanii „I can boogie”, promującej jesienną kolekcję marki Reserved. Wystąpiła tam u boku francuskiej it-girl Jeanne Damas. Efekty współpracy zobaczycie TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że aktorka szykuje współpracę z brytyjską edycją „Vogue’a”. To jednak nie koniec. Aktorką zachwyciła się również francuska edycja magazynu „Elle”, która postanowiła umieścić ją na swojej listopadowej okładce.

Sesja okładkowa została wykonana przez Sama Hendela. Joannę Kulig możemy zobaczyć na okładce w sukience Roland Mouret. Na instagramowym profilu Elle widnieje podpis: „Nowa sensacja kina”.

Czy oznacza to, że Joannie Kulig bardzo blisko do zostania międzynarodową gwiazdą? Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne. W końcu nominacje do Oscarów zbliżają się wielkimi krokami!

>>> Zobacz również: Joanna Kulig doceniona przez brytyjskiego „Vogue’a”