Diverse beachwear – kostiumy dopasowane do potrzeb lata

Idealny kostium kąpielowy na wakacje jest przede wszystkim dobrze dopasowany do sylwetki. Z tego względu projektanci najnowszej kolekcji beachwear marki Diverse postawili na uniwersalność. O nowych produktach, których styl wyznacza różnorodność kobiecych figur, opowiada Małgorzata Leszczyńska-Bielska, Product Manager oraz szefowa działu Diverse Accessories.

Co pojawia się w najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych Diverse?

Diverse to różnorodność i tak też jest w przypadku strojów kąpielowych. W tym sezonie obok klasycznych ponadczasowych modeli, które schlebiają kobieciej sylwetce, znalazły się także takie, które możemy traktować jako body i wykorzystywać nie tylko w plażowych stylizacjach.

 Kolekcja Diverse beachwear składa się z ponad 30 modeli. Znajdziemy w niej jednoczęściowe stroje kąpielowe, ale także góry i doły które można zestawiać ze sobą w dowolny sposób, tak by jeszcze lepiej dostosować komplet do naszych potrzeb.  Dla fanek aktywnego wypoczynku mamy specjalne propozycje inspirowane strojami do surfowania, w tym fason z długim rękawem. Co więcej, przygotowaliśmy jego mini odpowiednik w kolekcji Coalition Kids, dzięki czemu możemy stworzyć identyczne stylizacje dla rodzica oraz dziecka. Mamy również propozycję dla miłośniczek wakacyjnej opalenizny – niepowtarzalny klimat Kalifornii oddaje welurowe bikini, które świetnie sprawdzi się podczas plażowego relaksu. 

Na czym polega polega uniwersalność kolekcji beachwear?

Z założenia uniwersalny kostium kąpielowy to ten dedykowany wszystkim klientkom. Wiemy jednak, że stworzenie produktu idealnie dopasowanego do potrzeb każdego jest niemożliwe. Naszą ofertę zaprojektowaliśmy w ten sposób, by każdy znalazł coś dla siebie. Kroje, poszerzony zakres rozmiarów, wykorzystane materiały czy też elementy multifunkcjonalności dają nam możliwość stworzenia różnorodnych propozycji. Plażowanie powinno kojarzyć się wyłącznie z przyjemnością i pewnością siebie, która pozwala poczuć się swobodnie. W kolekcji swimwear znajdziemy zarówno modelujące sylwetkę stroje jednoczęściowe, jak i bikini dopasowujące się do różnych kształtów, zapewniając przy tym komfort noszenia.   

Co w kontekście zadowalania wszystkich klientek było największym wyzwaniem przy projektowaniu linii kostiumów?

— Największe wyzwanie to stworzenie kostiumów, w których niezależnie od rozmiaru i typu sylwetki nasze klientki czują się pewnie. Strój kąpielowy powinien przede wszystkim podkreślać atuty sylwetki, tu z pomocą przychodzi nasza technolożka odzieży – jej wieloletnie doświadczenie i świadomość różnorodności potrzeb jest niezbędne w procesie projektowania kolekcji.

Szczególną uwagę przywiązujemy do wyboru materiałów. To, z czego wykonany jest kostium kąpielowy ma ogromne znaczenie, dlatego wykorzystujemy  szybkoschnące materiały syntetyczne wykazujące się niską chłonnością oraz wysokiej jakości poliamidy idealnie układające się na sylwetce.

W jaki sposób wybrać kostium odpowiadający cechom danej sylwetki?

Najlepszym sposobem jest po prostu przymiarka i sprawdzenie, jak ktoś czuje się w danym kostiumie. Najważniejsze, by czuć się sobą. W dobie zakupów online klientki na pewno są bardziej świadome swoich potrzeb, gdy mogą na pierwszy rzut oka rozpoznać fasony, które do nich pasują. W sekcji Beachwear na stronie diversesystem.com bez problemu znajdziemy produkty dedykowane wybranemu typowi sylwetki. 

>>> Przeczytaj też: Styl i wygoda mogą iść w parze! Kampania S’portofino w duchu athleisure jest na to dowodem

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Newsletter

FASHION BIZNES