noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

DeeZee rozpoczyna współpracę z Zalando. Marka stworzy specjalną kolekcję dla klientów platformy

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Firma DeeZee zawarła umowę z popularną platformą modową Zalando. W ramach partnerstwa marka, należąca do Grupy CCC, zaprojektuje specjalną kolekcję DeeZee x Zalando, która będzie połączeniem najnowszych trendów z cieszącymi się popularnością elementami bazowymi garderoby. Kolekcja trafi do sprzedaży na przełomie sierpnia i września. 

Wkraczamy na jedną z najpopularniejszych w Europie platform modowych. Tym samym będziemy mogli dotrzeć z naszą kolekcją butów do szerokiego grona odbiorców, którzy cenią sobie estetykę oraz łączenie odważnych i niebanalnych trendów z ponadczasowymi modelami i wzorami. Współpraca z wiodącą w Europie zachodniej platformą modową wpisuje się w strategię budowania marki globalnej. Do końca 2021 marka DeeZee będzie dostępna dla Klientów na ponad 30 rynkach – mówi Dominika Żak, CEO DeeZee.

Pierwsza kolekcja DeeZee x Zalando zawierać będzie około 200 modelokolorów. Firmy podpisały umowę, w ramach tzw. modelu hurtowego, co oznacza, że właściciel platformy zakupi do swoich magazynów asortyment DeeZee. Pierwsze dostawy trafią do Zalando już latem 2021 r., a w sprzedaży dostępne będą na przełomie sierpnia i września.

– Kluczem do powstania kolekcji dedykowanej dla Zalando było połączenie aktualnych trendów, inspiracji z mediów społecznościowych, z ponadczasową klasyką. Kolekcja DeeZee x Zalando jest zgodna z dotychczasowym DNA marki, ale również odpowiednio dopasowane do klienta docelowego. Wśród mocnych trendów na pewno zauważymy wykorzystanie masywnych podeszw (rubber sole), grubych łańcuchów (volumne chain) oraz trendu naturals (naturals tones) – mówi Małgorzata Żurek, Manager kolekcji DeeZee. 

DeeZee to jeden z największych sklepów internetowych z obuwiem i odzieżą damską w Polsce (deezee.pl) i jednocześnie jedna z najszybciej rosnących marek w Grupie CCC. Współpraca z Zalando to kolejny krok umożliwiający ekspansję brandu na rynki zagraniczne. DeeZee posiada łącznie sześć platform e-commerce (Polska, Ukraina, Węgry, Czechy, Słowacja, Rumunia) i jest dostępna także w sklepach CCC (stacjonarnych i online) oraz na eobuwie.pl. DeeZee kieruje ofertę głównie do młodszych klientek poszukujących najnowszych trendów modowych w przystępnej cenie.

>>> Przeczytaj również: RAPORT ARC Rynek i Opinia: Jak Polacy kupują odzież i obuwie podczas pandemii?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES