noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

DEADLINE ALERT: Zapisz się na GGC Meet-up w Google już dziś!

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Podczas drugiego w tym sezonie GGC Fash&Tech branża modowa będzie mogła poznać i przetestować urządzania, które wykorzystane są i będą w marketingu i sprzedaży mody, a także wearable, będące przyszłością mody. O interaktywnych wystawach, wirtualnej rzeczywistości i wearables na najbliższym GGC Fash&Tech.

Najbliższe spotkanie, zorganizowane w partnerstwie z Google, odbędzie się 20 października 2016 roku o godzinie 19:00, w siedzibie Google przy Emilii Plater w Warszawie. Jego tematem przewodnim będzie „Hardware in fashion”. Prelegenci, między innymi Markiyan Matsekh – współzałożyciel Senstone – przybliżą uczestnikom tematykę hardware w modzie – urządzeń, które zmieniają marketing, sprzedaż i pojęcie mody w świecie rzeczywistym (offline).

GGC Fash&Tech to inicjatywa, której misją jest przybliżenie przedstawicielom przemysłu modowego nowych technologii, a dzięki temu rozwój branży globalnie. Wydarzenie jest bezpłatne i może zapisać się na nie każdy. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w GGC Fash&Tech, proszone są o wypełnienie formularza, na podstawie którego wybierani będą uczestnicy spotkania: Link do Wydarzenia TUTAJ

geek-goes-chic-hardware-editionGGC Fash&Tech Wawa#16: HARDWARE IN FASHION Data: 20 października 2016
Godzina: 19:00
Miejsce: Google Polska,

Warsaw Financial Center, VII p, 
 Emilii Plater 53, Warszawa Sala: TechTalk, 7 piętro


Kilka słów o GGC Fash&Tech

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola nominowaną do tytułu Kobiety Roku Glamour Polska w kategorii Online, autorkę docenionego przez WGSN Global Fashion Awards 2015 bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami, a dzięki temu globalny rozwój polskich biznesów modowych.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES