noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Baldowski podbija Paryż i wyprzedaje kolekcję w ciągu kilkunastu dni

REKLAMA
noSlotData

Rodzinna firma Baldowski rozszerza dystrybucję za granicę i to nie byle gdzie, bo znaleźć ją można w ekskluzywnym domu handlowym Printemps w Paryżu. Marka tym samym dołączyła do elitarnego grona tak prestiżowych marek jak: Prada, Jimmy Choo czy Saint Laurent. Informacja ta robi wrażenie, zwłaszcza, że kolekcja marki wyprzedała się w rekordowym tempie – w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Dom handlowy Printemps to jeden z najbardziej ekskluzywnych punktów na modowej mapie francuskiej stolicy. Położony jest w sercu stylowego Paryża i tłumnie odwiedzany przez pasjonatów luksusu z całego świata. Do grona ekskluzywnych marek, oferujących tam swoje kolekcje należą, m.in.: Dior, Chanel, Gucci, czy Fendi.

Obuwie marki Baldowski dołączyło do oferty luksusowego domu towarowego wraz z początkiem sezonu wiosna-lato 2017. Pochodzące z najnowszej kolekcji modele to m.in. szpilki i sandały ozdobione motywem liścia. Buty wykonane z metalicznie połyskującej skóry, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i od kliku sezonów stanowią flagowy projekt marki. Gratulujemy i czekamy na więcej takich wiadomości o polskiej modzie odnoszącej sukcesy za granicą.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES