Back2school – kreatywny lookbook od House

649

Back2school to najnowszy lookbook marki House. Znalazło się w nim kilka propozycji dla wszystkich tych, którzy wraz z początkiem września wracają do szkoły.

Lookbook House to dwa motywy: szkolna dziewczyna oraz chłopak z college’u. Marka tej jesieni przełamuje szkolną nudę zadziornymi gorsetowymi elementami, które połączone z białą koszulą dodadzą charakteru każdej stylizacji. Dla fanek sukienek projektanci House przygotowali coś wyjątkowego – sukienkę w kratkę vichy, która idealnie podkreśli talię, a tym samym doskonale sprawdzi się podczas oficjalnego wyjścia.

Dla mężczyzn projektanci House przygotowali coś wyjątkowego. W odpowiedzi na powrót sentymentalnych trendów z lat 90. postawili na modę prosto z college’u. Uniwersytecki styl łączy w sobie fascynacje amerykańską kulturą studencką, domami uniwersyteckimi – do których dostęp mają tylko wybrani, i złotymi czasami uczelnianego sportu lat 80. i 90. Classic Varsity i State of Mind to dwa trendy dedykowane dla szkolnych trouble makerów lubiących wygodę i dobry styl.

>>>Czytaj również: LPP ogłasza ekspansję na kolejny rynek

 

Źródło: materiały prasowe

OGLĄDAJ DALEJ…