Apaszki od polskiej marki, które wspierają profilaktykę raka piersi. Dochód z ich sprzedaży będzie przekazany na badania nad nowotworem

173
Fot. materiały prasowe

Apaszki od polskiej marki Spadiora z grafikami inspirowanymi kobiecym biustem. W piękny sposób zachęcają do profilaktyki raka piersi podczas „różowego października”. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na badania nad rakiem piersi. 

Październik to miesiąc świadomości raka piersi. Z tej okazji polska marka Spadiora zaprojektowała limitowaną edycję apaszek „Kobiecość”. Różowe grafiki, znajdujące się na apaszkach, inspirowane są różnorodnością kobiecych piersi i tym, co powinno je wszystkie łączy, czyli zdrowiem. 

Projekt zachęcać ma do podejmowania dyskusji w społeczeństwie na temat raka piersi i przypominać kobietom o profilaktyce.

Na stronie marki możemy przeczytać:

Ta jedwabna apaszka to manifest siły, determinacji, solidarności oraz piękna, które kryje się w naszym zdrowiu. Ta apaszka to historia o naszej odmienności, o trudnej sztuce akceptacji swojego ciała i wspieraniu siebie nawzajem. Najwyższa pora, żebyśmy przestały się oceniać, a zaczęły doceniać. „Kobiecość” to hołd złożony mojej teściowej, która po wielu latach choroby przegrała walkę z rakiem piersi. 

Całkowity zysk ze sprzedaży apaszek zostanie przeznaczony na wsparcie badań nad rakiem piersi prowadzonych przez Międzynarodowe Centrum Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

View this post on Instagram

Macie moc! Cała limitowana edycja apaszki „Kobiecość” wyprzedała się w 5 godzin, a miała wystarczyć na miesiąc. 🙈🙈🙈 Ale skoro chcecie pomagać, to ja w to wchodzę! 💪🏻💪🏻💪🏻Doszyjemy drugie tyle apaszek, z których cały zysk przeznaczymy na badania nad rakiem piersi prowadzone przez Międzynarodowe Centrum Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Czyli podwajamy kwotę, którą wspólnie z Wami przekażemy na tak szczytny cel. Różowa „Kobiecość” jeszcze dziś pojawi się ponownie w sklepie, a jej wysyłka nastąpi za jakieś 3 tygodnie. Wchodzicie w to? Sama apaszka jest niezwykła, bo prócz tego, że piękna (te odcienie różu wyglądają obłędnie), to opowiada o tym, że kobiece piękno kryje się w zdrowiu. Niestety często przekonujemy się o tym za późno. Owoce na apaszce są synonimem zdrowia. Bo choć znaczna część kobiet ma jakieś „ALE” do swoich piersi, że za małe, za duże, zbyt wiszące, zbyt rozbieżne, to wszystko sprowadza się do tego, że każdego dnia powinniśmy celebrować to, że są zdrowe. Wpadajcie do nas do sklepu online i koniecznie podajcie info dalej! P.S. Na zdjęciu razem ze mną moje Kochane i Niezastąpione Dziewczyny, dwie Weroniki, które pomagają mi ogarnąć Spadiorowy świat! 💗💗💗 #spadiora #różowawstążka #pinkribbon #kobiecość #jedwabnaapaszka #rakpiersi

A post shared by Spadiora by SuperStyler (@spadiora) on

>>> Przeczytaj także: Marki modowe zaangażowane społecznie