Założyciel The Ordinary nie żyje

791
Brandon Truaxe

Brandon Truaxe, założyciel marki kosmetycznej The Ordinary i były dyrektor generalny firmy Deciem, zmarł w wieku 40 lat. Przyczyna śmierci nie została jeszcze potwierdzona.

Truaxe był znany ze stworzenia kanadyjskiej marki kosmetyków do pielęgnacji skóry The Ordinary, która sprzedaje „luksusowe” produkty w przystępnych cenach. Był też odpowiedzialny za markę Deciem, w której od niedawna nie piastował już kierowniczego stanowiska. 

>>> Przeczytaj również: Virgil Abloh pod obstrzałem. Popełnił plagiat?

Brandon, nasz założyciel i przyjaciel. Dotknąłeś naszych serc, zainspirowałeś nasze umysły i przekonałeś nas, że wszystko jest możliwe – czytamy na instagramowym profilu Deciem.

Chociaż nie możemy sobie wyobrazić świata bez Ciebie, obiecujemy dbać o siebie nawzajem i ciężko pracować, aby kontynuować Twoją wizję. Bądź wreszcie spokojny. 

Obecna CEO marki Deciem, Nicola Kilner, w mejlu do pracowników napisała: Wszystkie biura, magazyny, fabryki i sklepy proszę dziś zamknąć i poświęcić czas, by opłakiwać  tę śmierć, uśmiechać się wspominając dobre chwile, które wspólnie przeżyliśmy, zastanowić się nad tym, co jego geniusz zbudował i uściskać swoich bliskich. Na końcu Kilner dodała: Wszystkim ciężko w to uwierzyć, jesteśmy zszokowani.