noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

YEEZY BOOST 750 już wkrótce w Polsce

REKLAMA
noSlotData

Kanye West i adidas Originals prezentują kolejną wersję kultowych YEEZY BOOST 750, które po raz pierwszy dostępne będą również w Polsce. Premiera już 11 czerwca wyłącznie w Warsaw Sneaker Store!

YEEZY BOOST 750 były pierwszymi butami z kolekcji Kanyego Westa i adidas Originals, która w 2015 roku została poszerzona o dwa dodatkowe, równie popularne modele – 350 i 950. Każdy z nich w rekordowym tempie zniknął ze sklepowych półek. Już niebawem w sprzedaży pojawi się kolejna wersja ikonicznych YEEZY BOOST 750!

Tak jak w poprzednich odsłonach 750-tek, wysoka cholewka została wykonana z delikatnego zamszu połączonego z charakterystycznym dla tego modelu tekstylnym paskiem. Tym razem butom nadano jasno-szary odcień Light Grey. Osadzono je na półprzezroczystej, gumowej podeszwie, wyposażonej w komfortową i bardzo wydajną technologię BOOST™.

YEEZY BOOST 750 łączą w sobie technologiczny dorobek marki z nowoczesną, śmiałą i wybiegającą w przyszłość estetyką, z której zasłynął amerykański raper.

YEZZY BOOST 750 „Light Grey” dostępne będą od 11 czerwca 2016 roku w warszawskim sklepie WS2 przy ulicy Szpitalnej 4 oraz za pośrednictwem strony adidas.com. Cena modelu: 1499 zł.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Kanye West

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES