noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
wzory autorespondera na święta 2022

Wzory autorespondera Twojej poczty idealne na święta 2024

REKLAMA
noSlotData

Jeśli macie zamiar odejść od swojego biurka na kilka dni, to z pewnością skrupulatnie planujecie wszystkie swoje zadania. Najgorszy przed urlopem jest stan, kiedy chcecie się skupić, aby o niczym nie zapomnieć, jednak już jedną nogą jesteście w swoim salonie. Ważnym elementem spokojnych i wolnych od wszelkich zmartwień dni jest ustawienie autorespondera. Co jednak zawrzeć w takiej wiadomości, aby pozytywnie odbiła się echem u Waszych klientów i partnerów biznesowych? Oto wzory autorespondera na święta, urlop i długi weekend 2024.

Przeczytaj również: Co zrobić, gdy szef zasypuje Cię mailami w święta?

Czym jest autoresponder

Autoresponder to zwrotny email, wysyłany automatycznie jako odpowiedź na przychodzące wiadomości. Ma stałą, ustaloną przez nas treść i jest informacją dla kontaktujących się z nami osób, że w określonym czasie nie jesteśmy dostępni.

Jak ubrać tę informację w słowa, by odbiła się pozytywnym echem, a jednocześnie brzmiała profesjonalnie? Mamy dla Was kilka pomysłów na autoresponder na święta 2024, które idealnie sprawdzi się podczas nadchodzących wolnych dni.

Wzory autorespondera na urlop 2024

Tradycyjnie

Dzień dobry,

Dziękuję za wiadomość. Jestem poza biurem w okresie [daty].

Na wszystkie wiadomości odpowiem niezwłocznie po powrocie. W pilnych sprawach proszę o kontakt z [nazwisko i adres e-mail].

Życzę Wesołych Świąt
Pozdrawiam
[Twoje imię]

Przyjaźnie, ale profesjonalnie

Cześć,

Dziękuję za wiadomość. Jestem poza biurem do [data]. Chciałbym spędzić Święta z najbliższymi bez telefonu przy uchu, więc na wszelkie mejle odpowiem po powrocie. Jeśli Twoja wiadomość nie może czekać proszę o kontakt z [nazwisko adres e-mail].

Wesołych Świąt!
[Twoje imię]

Przeczytaj także: Autoresponder na urlop macierzyński – jaką treść wybrać?

Świątecznie

Wesołych Świąt!

Święta to mój ulubiony czas, co oznacza, że jestem poza biurem, napychając się ulubionymi ciastkami. Wracam [data]. Po powrocie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, proszę o kontakt z [nazwisko i adres e-mail].

Z gorącymi pozdrowieniami
[Twoje imię]

100% poza zasięgiem

Dzień dobry,

Dziękuję za wiadomość. Obecnie jestem poza biurem, a na wszelkie wiadomości odpowiem po powrocie [data]. Chociaż nie wyjeżdżam na bezludną wyspę, nie będę mieć dostępu do skrzynki odbiorczej. W pilnych kwestiach proszę o kontakt z [nazwisko i adres e-mail].

Z najlepszymi życzeniami
[Twoje imię]

Na bieżąco

Dzień dobry,

Jestem poza biurem do [data], jednak postaram się sprawdzać pocztę regularnie. Jeżeli wiadomość nie dotyczy pilnej kwestii, odpowiem na nią po powrocie. W innym przypadku proszę o wpisanie w tytule “PILNE: tytuł wiadomości”.

Z pozdrowieniami
[Twoje imię]

Nieważne, jaki typ wiadomości wybierzecie. Najważniejsze, aby zamieścić w niej podstawowe informacje dotyczące Waszej nieobecności i kontaktu w wypadku pilnych kwestii. Teraz możecie wyłączyć elektroniczną pocztę i zatracić się w świątecznych przyjemnościach. Wesołych Świąt!

Przeczytaj również: Jak przygotować przyjęcie świąteczne w domu?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES