WOŚP 2020: Co branża mody ofiarowała na aukcje?

1736
instagram.com/maffashion_official

Choć wielki finał 28. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, nie oznacza to, że nie możemy już wesprzeć konta organizacji. Przeciwnie – tegoroczne aukcje trwają do końca stycznia, a zainteresowani wciąż mają szansę wylicytować wyjątkowe datki. A trzeba przyznać, jest w tym roku w czym wybierać. Sprawdźcie koniecznie, co w tym roku branża mody zdecydowała się przekazać na WOŚP.

W czasie 28. finału Wielka Orkiestra zbierała fundusze na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Zadeklarowana kwota na zakończenie Finału wynosi obecnie 115 362 894 zł. To jednak jeszcze nie koniec, ponieważ licytacje wciąż trwają. Listę wszystkich aukcji możecie znaleźć TUTAJ. My przedstawiamy, jakie najciekawsze modowe perełki, jakie w większości macie szansę upolować do 31 stycznia 2020.

Saint Laurent na żywo

Udział w paryskim pokazie Saint Laurent to bez wątpienia szansa na spełnienie modowych marzeń. To niesamowite wydarzenie jest dostępne tylko dla garstki osób, a zaproszenie jest bezcenne! Stąd, osoba która wygra licytację dołączy do jednego z najbardziej ekskluzywnych eventów na świecie – czytamy w opisie aukcji.

Zaproszenie na pokaz to propozycja od Anji Rubik. Zwycięzca licytacji będzie mógł również liczyć na spotkanie z modelką.

Szczegóły aukcji TUTAJ

CZYTAJ DALEJ…