noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Na zdjęciu widzimy model zegarkaTissot T-Touch Connect Sport

Tissot T-Touch Connect Sport – test redakcyjny

REKLAMA
noSlotData

Marka Tissot od zawsze wiodła prym w godzeniu ze sobą stylu i funkcjonalności. Nowy czasomierz T-Touch Connect Sport to model doskonały do noszenia na co dzień. Naszym zdaniem najlepiej sprawdzi się na nadgarstkach osób aktywnych, ceniących sobie casualowy design i rozbudowaną funkcjonalność.

Materiał sponsorowany

Tissot T-Touch Connect Sport: model idealny na co dzień

Model T-Touch Connect Sport charakteryzuje funkcjonalność i wydajność. Marka zadbała o stworzenie czasomierza dla osób nowoczesnych, dbających o zdrowie i uprawiających sport. Od odbierania powiadomień po rejestrowanie treningów – Tissot stawia na dobre samopoczucie i łączność.

Na wstępie podkreślę, że nie jest to mój pierwszy kontakt z marką Tissot. Prywatnie użytkuję klasyczny model PRX Powermatic. Po kilkudniowym teście muszę przyznać, że T-Touch Connect Sport jest jego wzbogaceniem. Czasomierz doskonale sprawdza się w sytuacjach biznesowych, idealnie uzupełnia codzienne stylizacje, jest również urządzeniem pomagającym w kontrolowaniu efektów zaplanowanych treningów – mówi Paweł z portalu Fashion Biznes.

Najnowszy Tissot T-Touch Connect Sport: niezwykła funkcjonalność

T-Touch Connect Sport pokazuje powiadomienia o połączeniach przychodzących, aktywne liczniki, alarmy, przypomnienia i inne informacje, dzięki czemu może pełnić on funkcję mobilnego organizera. Użytkownicy są powiadamiani w czasie rzeczywistym o nadejściu wiadomości tekstowej lub o połączeniu, co pozwala im decydować, czy konieczne jest wyciągnięcie telefonu.

Ode mnie ten model dostaje najwyższą notę. Pomimo mnogości funkcji jest niezwykle intuicyjny. Ponadto bardzo dokładny. Od kilku lat regularnie biegam, co przyzwyczaiło mnie do noszenia specjalnych pulsometrów. T-Touch Connect Sport jest jednym z nielicznych zegarków na rynku, który nie potrzebuje żadenego dodatkowego sprzętu. Wzorowo zapisuje wszystkie mierzone dane. Ujął mnie on również solidnością wykonania. Wydaje się być produktem na lata – opisuje Paweł.

Tissot T-Touch Connect Sport został wyposażony w ekran dotykowy AMOLED, pokryty odpornym na zarysowania szkłem szafirowe. Tarczę otacza elegancki, ceramiczny bezel, a koperta zegarka wykonana jest z niezwykle lekkiego i odpornego tytanu. Funkcjonalność zegarka uzupełnia jego mobilna aplikacja.

Niebywałe osiągi Tissota T-Touch Connect Sport

Tissot T-Touch Connect Sport, z mechanizmem kwarcowym ładowanym energią słoneczną, ma średnicę 43 mm. Wysokowydajne ogniwa słoneczne na tarczy zegarka chłoną światło i przechowują energię w baterii, dzięki której zegarek może działać przez wiele miesięcy bez konieczności ponownego ładowania.

Podkreślmy, że w modelu został wykorzystany autorski system operacyjny o nazwie SwALPS (Swiss Autonomous Low Power System), który potrzebuje niewiele energii do działania i, co ważne, gwarantuje bezpieczeństwo danych użytkownika. SwALPS jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi: iOS, Android i Harmony. Poza tym Tissot obiecuje serię aktualizacji zegarków oraz aplikacji, dzięki czemu w przyszłości zegarek będzie mieć jeszcze więcej funkcji.

Jakie są według nas największe zalety Tissot T-Touch Connect Sport?

1. Wytrzymałość. Niedościgniona wydajność baterii.

2. Wygoda. Obsługa wszystkich funkcji zegarka jest bardzo intuicyjna.

3. Nowoczesność. Model posiada wszystkie cechy innowacyjnego czasomierza.

4. Łączność. Szybko i precyzyjnie współpracuje z aplikacją.

5. Design. Pasuje zarówno do pracy, jak i na trening.

Zdjęcie główne: mat. prywatny

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES