The Odder Side rozszerza dystrybucję o luksusowy dom towarowy Selfridges

329
The Odder Side AW20; Fot. materiały prasowe

The Odder Side, polska marka założona przez Justynę Przygońską i Brygidę Handzelewicz-Wacławek poszerza swoją działalność na kolejny zagraniczny rynek. Od teraz ubrania The Odder Side będzie można kupić w brytyjskiej sieci luksusowych domów towarowych Selfridges. 

The Odder Side to marka uwielbiana w Polsce przez wiele kobiet dzięki charakterystycznemu stylowi, jaki wypracowały projektantki brandu. Produkty TOS można kupić online oraz w 4 sklepach stacjonarnych w Polsce – w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Poza granicami kraju polska firma dostępna jest również w Paryżu. A już teraz Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek rozszerzają swoją działalność na kolejny zagraniczny rynek. Ubrania The Odder Side dostępne będą w luksusowym domu towarowym Selfridges, który swoje sklepy posiada w całej Wielkiej Brytanii. Marki dostępne w Selfridges to takie znane międzynarodowo brandy jak między innymi Acne, Balenciaga, Ganni, Hay czy Jacquemus. 

To duże wyróżnienie dla polskiej mody i projektantek, które zapowiadają, że nie planują osiąść na laurach. Kolejną destynacją na horyzoncie The Odder Side jest Amsterdam, gdzie Przygońska i Handzelewicz-Wacławek chciałaby otworzyć następny butik. 

Życzymy marce wiele sukcesów i powodzenia w podboju zagranicznych rynków. 

>>> Przeczytaj również: LEBRAND dostępny na Moda Operandi. Paulina Pyszkiewicz „To spełnienie zawodowych marzeń”