REKLAMA
Wyniki finansowe Victoria's Secret

Zbliża się pokaz Victoria’s Secret 2023. Gdzie go obejrzeć?

REKLAMA

Bielizna marki Victoria’s Secret od dekad cieszy się niesłabnącą popularnością, chociaż od kilku lat brand budzi kontrowersje na całym świecie. Jakie są najbliższe plany VS? Kluczowy z nich to powrót Victoria’s Secret Show na wielki wybieg, co nastąpi już 26 września 2023.

Pokaz VS wraca na wybieg

Pokazy Victoria’s Secret nareszcie wracają na wybieg po czterech latach nieobecności. Właśnie taki komunikat wystosowała marka do mediów na początku marca tego roku. Jeszcze wtedy nie było wiadomo, co dokładnie to oznacza.

W ostatnich kilku latach Victoria’s Secret zmieniała swoją strategię już kilkukrotnie. Za pierwszym razem tuż po tym, gdy do upadłości doprowadził ją pierwszy właściciel, a później gdy została oskarżona o wykorzystywanie modelek. Całej sprawie zdecydowanie nie pomógł ówczesny dyrektor marketingu – Ed Razek. Mężczyzna w wywiadzie dla Vogue’a powiedział, że w komunikacji wizualnej Victoria’s Secret nie ma miejsca na inkluzywność – to zdanie tylko zdecydowanie nie przysporzyło mu popularności i tylko przyspieszyło ciemne chmury zbierające się nad marką już od jakiegoś czasu.

Czytaj także: POLSKA BIELIZNA: 12 MAREK, KTÓRE WARTO ZNAĆ

Victoria’s Secret: jakie zmiany?

Tym razem marka zapowiedziała wielki powrót do niegdyś uwielbianych wielkich widowisk na wybiegu – wszystko wskazuje na to, że Aniołki znowu założę skrzydła i zaprezentują bieliznę marki. Co również wiadomo to fakt, że VS nie planuje powrotu do nierealnych kanonów piękna. Nowe ambasadorki i projekty mają być przedłużeniem aktualnej strategii biznesu, która oparta jest na sile kobiet, kobiecej emancypacji i różnorodności.

Pokaz Victoria’s Secret 2023: gdzie obejrzeć?

Tym razem wielkie, anielskie widowisko nie będzie – jak zwykle to miało miejsce – transmitowane na żywo. Wydarzenie nazwane Victoria’s Secret World Tour pojawi się na platformie streamingowej Amazon Prime Video jako rozbudowany film dokumentalny. Wiadomo już, że na pewno wystąpią w nim takie piękności jak Imaan Hammam, Mayowa Nicholas, Paloma Elsesser czy Adut Akech.

Wielka premiera produkcji Victoria’s Secret World Tour odbędzie się już 26 września na Amazon Prime Video.

Przeczytaj więcej: Marka, która pomimo wszystko jest na szczycie. Historia Victoria’s Secret

Zdjęcie główne: Instagram Victoria’s Secret

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES