noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Max Mara kampania

Shiseido i MaxMara nawiązują strategiczne partnerstwo w zakresie zapachów

REKLAMA
noSlotData

Shiseido, japoński gigant kosmetyczny, nawiązał strategiczne partnerstwo z włoskim domem mody MaxMara, przejmując wyłączną, globalną licencję na opracowywanie, produkcję, marketing i dystrybucję perfum pod marką MaxMara.

To długoterminowe porozumienie otwiera nowy rozdział dla obu firm, łącząc ich siły w celu stworzenia wyjątkowych zapachów, które odzwierciedlają luksusowy charakter i wysoką jakość, z jakimi kojarzą się obie marki.

Wcześniej MaxMara współpracowała z firmą Selective Beauty w zakresie linii zapachowych. Ich pierwsze perfumy zadebiutowały na rynku w 2004 roku. Teraz, dzięki współpracy z Shiseido, MaxMara planuje wzbogacić swoją ofertę perfumeryjną o nowe, innowacyjne zapachy, które mają przyciągnąć klientów na całym świecie.

Obecnie w portfolio MaxMary znajduje się 6 zapachów: Kashmina Touch, Le Parfum, MaxMara, MaxMara Gold Touch, Le Parfum Zeste & Musc i Silk Touch. Perfumy Max Mara zostały stworzone we współpracy z perfumiarzami Olivierem Crespem, Vincentem Schallerem i Daphné Bugey.

MaxMara to marka, która reprezentuje włoski luksus i posiada bogatą historię. Jestem bardzo podekscytowany współpracą z MaxMara, która jest uwielbiana na całym świecie za swoją wysoką jakość, nieustępliwe wartości marki i wrażliwość na design. Przez rozmowy z przewodniczącym Luigi Maramottim zrozumiałem, że obie firmy dzielą wiele wartości związanych z kulturą korporacyjną, filozofiami zarządzania i rozwojem talentów. Jestem zaszczycony, że Shiseido mogło nawiązać taką współpracę. Mocno wierzę, że nasze partnerstwo przyczyni się do rozwoju naszego biznesu perfumeryjnego, nie tylko poprzez dalszy wzrost, ale także tworzenie synergii.

– podkreślił Masahiko Uotani, prezes i dyrektor generalny Shiseido, wyrażając zadowolenie ze współpracy.

Przeczytaj również: Rihanna nową muzą Diora! Gwiazda pojawi się w kampanii perfum

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES