noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Sezon wyprzedaży trwa! Jakie książki o modzie kupimy w promocyjnych cenach?

REKLAMA
noSlotData

Czas wyprzedaży trwa! Swetry, sukienki, kolejne buty to mantra wielu z nas, ale warto też pamiętać o możliwości zaopatrzenia się w inne dobra w promocyjnej cenie. Jeśli lubicie czytać i szukacie odpowiedniego towarzystwa na długie zimowe wieczory, koniecznie powinniście zapoznać się z ofertą księgarń lub wydawnictw. Na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Moda w okupowanej Francji i jej polskie echa

Kto jeszcze nie miał tej publikacji w swoich rękach, teraz może to nadrobić. Pierwsza książka o modzie w okupowanej Francji i jej wpływie na modę w ówczesnej Polsce to idealna propozycja dla zainteresowanych tematem historii ubioru. Publikacja bogata jest w ilustracje pochodzące z prasy, katalogów i zbiorów muzealnych. Książkę znajdziecie TUTAJ.

Sekretne życie Chanel No. 5. Pierwsza biografia najsłynniejszych perfum świata

Książkę o Coco Chanel, a ściślej mówiąc o zapachu, który znają wszyscy, możecie kupić w promocyjnej cenie TUTAJ. Dajcie więc porwać się tej zmysłowej opowieści.

LOVE, STYLE, LIFE

Tej zimy dowiedzcie się, co stoi za sukcesem Garance Dore. Jeśli któraś z Was nie zdążyła jeszcze przeczytać książki, która stała się bestsellerem – nic straconego. Łatwo (i taniej) możecie to zrobić, kupując ją TUTAJ.

The Wedding Dress

Są tu jakieś przyszłe panny młode? Jeśli zaliczacie się do tej grupy, to w promocyjnej cenie możecie zdobyć książkę pełną ślubnych inspiracji. Znajdziecie tu suknie w różnych stylach i z pewnością wybierzecie coś dla siebie. Tej publikacji szukajcie TUTAJ.

Misia Sert. Kobieta, która odkryła Coco Chanel 

Mówi się, że to ona odkryła Coco Chanel i sprawiła, że projektantka stała się sławna. To ją wielbili  poeci, pisarze, malarze i kompozytorzy. Była ich protektorką, muzą i modelką.Jej przyjaciółmi byli: Mallarmé, Valéry, Cocteau, Colette i Claudel. Jeśli zimą lubicie czytać dobre biografie to już teraz zamówcie książkę TUTAJ.

Vivienne Westwood

Na wszystkich fanów pięknie wydanych albumów, fotografii mody oraz projektantki Vivienne Westwood czeka publikacja Taschena. W środku znajdziecie fotografie takich nazwisk jak: Juergen Teller, Nick Knight czy Chen Man. Książkę znajdziecie TUTAJ.

Najbogatsze. Jak powstały fortuny Polek

Pozycja dla żądnych sukcesu i lubiących o nim czytać. Najbogatsze. Jak powstały fortuny Polek to lektura, która Was zainspiruje. Po przeczytaniu tej książki przejdzie Wam ochota na zapadnięcie w sen zimowy, a obudzicie w sobie chęć działania. Książka do kupienia TUTAJ.

Autor: Tatiana Zawrzykraj

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES