noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Transakcje giełdowe, przejęcia, zmiany kadrowe, czy publikacje nowych kolekcji. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych wydarzeń minionych dni z przenikających się światów mody i biznesu.

Najważniejsze wydarzenia w pigułce – 2 tydzień 2024

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Transakcje giełdowe, przejęcia, zmiany kadrowe, czy publikacje nowych kolekcji. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych wydarzeń minionych dni z przenikających się światów mody i biznesu.

Przeczytaj również: K(B)ariery: Bart Pacult “Ekstremalny początek zawodowej drogi nauczył mnie samodyscypliny, organizacji, pokory i determinacji”

InPost dostarczył 900 milionów przesyłek w rok. “Jesteśmy na dobrej drodze do powielenia z sukcesem swojego modelu biznesowego w innych krajach”

Grupa InPost podsumowuje rok 2023, chwaląc się imponującymi wzrostami. W ciągu ubiegłych 12 miesięcy udało jej się doręczyć … 900 milionów przesyłek. „Polska jest naszym benchmarkiem dla ekspansji na rynkach międzynarodowych” – podkreśla Rafał Brzoska zapowiadając kolejne etapy rozwoju poza granicami kraju. Dowiedz się więcej.

Warunki makro w Polsce korzystniejsze dla łagodzenia pol. pieniężnej – Goldman Sachs

Analitycy Goldman Sachs uważają, że warunki makroekonomiczne w Polsce stają się coraz bardziej korzystne dla łagodniejszej polityki monetarnej. Ich zdaniem Rada Polityki Pieniężnej może wrócić do obniżek stóp procentowych w marcu. Sprawdź szczegóły raportu.

Przeczytaj również: Już jako stażystka miała plan na dalszą karierę. Dzisiaj odpowiada za efekt marketingowych działań marki Tatuum

Jak wybierać influencerów do kampanii? Przyglądamy się współpracy Lego z Igą Świątek

Współpraca Iga Świątek x Lego powinna być wzorcem dla innych marek, które inwestują w influencer marketing. Dlaczego?

Nowy rok bez zmian w stopach. Pierwsza decyzja RPP w 2024 roku

Rada Polityki pieniężnej zgodnie z oczekiwaniami nie zdecydowała się na zmianę stóp procentowych podczas pierwszego posiedzenia w tym roku. Oznacza to, że główna stopa pozostaje na poziomie 5,75 proc. Decyzję skomentował Michał Stajniak, wicedyrektor działu analiz XTB. Dowiedz się więcej.

Przeczytaj również: Królowa hazardu. Kim jest najlepiej zarabiająca kobieta w Wielkiej Brytanii?

Fala kradzieży rośnie w zastraszającym tempie. Branża handlowa błaga o zmiany

Rośnie plaga kradzieży w sklepach. Policyjne statystyki ujawniają, że od stycznia do września ubiegłego roku zarejestrowano o prawie 39 proc. więcej przestępstw kradzieży w sklepach niż w analogicznym okresie w roku poprzednim. Eksperci twierdzą, że ma to związek z podwyższeniem kwoty, od której wykroczenie zmienia się w przestępstwo. Branża apeluje o przywrócenie dawnych przepisów. Dowiedz się więcej.

Jak Igrzyska Olimpijskie wpłyną na sytuację marek luksusowych? Francuska branża jest pełna obaw

W tym roku lato mieszkańców Paryża nie będzie należało do najspokojniejszych. Wielkimi krokami nadchodzą Igrzyska Olimpijskie, od 26 lipca do 11 sierpnia organizowane w stolicy Francji. Początkowo wydawało się, że zawody stworzą sprzyjającą atmosferkę dla luksusowych sieci odzieżowych. Wraz z upływem czasu francuzi zaczynają postrzegać Olimpiadę z niechęcią i rosnącą obawą, podobnie jak i francuskie brandy odzieżowe. 

Przeczytaj również: Polskie modelki bohaterkami najnowszej kampanii Prady!

Zdjęcie główne: Unsplash

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES