noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Najbardziej stylowe osoby 2022 roku według redakcji “The New York Times”. Kto znalazł się na liście?

REKLAMA
noSlotData

The New York Times” opublikował listę 93 najbardziej stylowych osób 2022 roku. Wśród nich znaleźli się ludzie filmu, muzyki, sztuki, a nawet polityki. Nie zabrakło również reprezentantów branży mody. Kto z nich został wyróżniony przez prestiżowy tytuł? 

“The New York Times” wybrał najbardziej stylowe osoby 2022 roku

Rihanna, Harry Styles, Timothee Chalamet czy Zendaya – obecność tych osób na liście najbardziej stylowych osób świata wcale nie dziwi. Ich dokonania zawodowe można podziwiać mniej lub bardziej, ale z pewnością nie da się im odmówić oryginalnych i przykuwających wzrok kreacji. Być może mniej oczywistymi, choć równie interesującymi, postaciami na liście są m.in. burmistrz Nowego Jorku, Eric Adams, czy amerykańska reprezentantka Demokratów. W rankingu dotyczącym stylu, nie mogło oczywiście zabraknąć osób także związanych z modą zawodowo. Kogo zatem wyróżnili redaktorzy “The New York Times”?

Bella Hadid

Modelka została wyróżniona ze względu na swoją rozwijającą się prężnie karierę. Hadid w minionym roku ponownie biła modowe rekordy pod każdym względem – ilości okładek, kampanii reklamowych i zrobionych pokazów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bella 🦋 (@bellahadid)

Ella Emhoff

Amerykańska artystka, modelka i projektantka mody (Ella tworzy fenomenalne, kolorowe swetry) jest również przyrodnią córką vice-prezydentki USA, Kamali Harris. “The New York Times” docenił fakt, że mimo przynależności do tzw. Drugiej Rodziny Stanów Zjednoczonych, nie zmieniła swojego oryginalnego stylu, który przez redaktorów został określony jako “kreskówkowy”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ella emhoff (@ellaemhoff)

Heidi Klum

Heidi Klum słynie ze swoich halloweenowych kostiumów i kiedy za każdym razem myślimy, że ciekawiej już nie będzie – modelka udowadnia, że wszystko jest możliwe. “The New York Times” docenił jej tegoroczne przebranie, dzięki któremu Klum wcieliła się w… robaka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Gabriella Karefa-Johnson

Redaktorka mody i stylistka słynie z doskonałego stylu, odkrywania nowych talentów i doradzania takim gwiazdom, jak choćby Serena Williams. W tym roku było o niej głośno za sprawą konfliktu z Kanye Westem. Gabriella otwarcie skrytykowała jego kolekcję (głośne T-shirty z napisem “White life matter”). Tym naraziła się na gniew rapera, który nie omieszkał personalnie obrażać kobiety.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabriella Karefa-Johnson (@gabriellak_j)

Przeczytaj również: Kontrowersyjny Kanye West. Jak raper doprowadził do zerwania intratnej współpracy z Adidasem?

Grace Wales Bonner

Ta projektantka mody była wymieniana, jako jedna z tych osób, które mogłyby zastąpić Virgila Abloha na stanowisku w Louis Vuitton. Redaktorzy “The New York Times” wyróżnili Brytyjkę, dzięki jej pokazowi podczas Pitti Uomo – wydarzenia, które można nazwać świętem męskiej mody. Eksperci sstwierdzili, że mógł być to jeden z najważniejszych stylowo momentów tego roku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wales Bonner (@walesbonner)

Kahlana Barfield-Brown

Specjalistka i redaktorka do spraw mody i urody, zwróciła uwagę redaktorów współpracą z popularną siecią domów handlowych Target. Kolekcja marki Future Collective tworzona jest wspólnie z influencerami. Linia Kahlany nawiązuje do jej stylu i chwalona jest za rozmiarówkę – można w niej znaleźć ubrania XS, ale i większe oraz rzadziej spotykane, jak choćby 4XL.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kahlana Barfield Brown (@kahlanabarfield)

Maeve Reilly

To stylistka, która w krótkim czasie zrobiła zawrotną karierę i zaczęła ubierać największe nazwiska amerykańskiego show-biznesu, jak np. Hailey Bieber czy Meghan Fox. W swojej publikacji “The New York Times” stwierdził, że “oglądanie tego, jak Reilly ubiera swoich klientów, jest niemal tak samo ekscytujące, jak jej własne kreacje”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maeve Reilly (@stylememaeve)

Hari Nef

Amerykańska transpłciowa modelka i aktorka we wrześniu tego roku podbiła wybiegi Nowego Jorku. Ponadto wystąpiła w ciekawych kampaniach reklamowych, jak choćby ta dla marki JW Anderson. Zamieszczono ją na liscie, ponieważ przełamuje granice i udowadnia, że bez względu na przeciwności można spełniać marzenia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harinef

Antwaun Sargent

Sargent to kurator, pisarz i autor artykułów. Być może nie jest to postać stricte związana z modą, ale to właśnie on został kuratorem wystawy poświęconej życiu i twórczości Virgila Abloha w Brooklińskim Muzeum. Charakterystycznym elementem garderoby Sargenta, tworzącym jego wyjątkowy styl, jest nakrycie głowy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Antwaun Sargent (@sirsargent)

Sprawdź też: Co będzie trendy w 2023 roku? Oto, co przewiduje Pinterest

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES