noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Księżna Kate Middleton w ubraniach z sieciówek

REKLAMA
noSlotData

Odkąd Kate Middleton dołączyła do królewskiej rodziny, stała się ikoną mody i wyznacznikiem trendów dla kobiet na całym świecie. Większość z nich w wyborze swoich kreacji inspiruje się jej stylem. Szczególnie, że niektóre ubrania, które nosi księżna dostępne są w większości sieciówek.

W minioną niedzielę rodzina i przyjaciele świętowali 90-te urodziny królowej Elżbiety II, na których Kate Middleton zaprezentowała się w białej, koronkowej sukni od Dolce&Gabbana, wartej prawie 25 000 złotych oraz krótkim, czerwonym płaszczu z… Zary (o wartości 350 zł). Ubranie od hiszpańskiego giganta odzieżowego wyprzedało się w sieci od razu. Jak zwykle – chciałoby się dodać.

W poniedziałek z kolei, na inaugurację kampanii wspierającej zdrowie psychiczne, księżna wybrała spódnicę Banana Republic (ok. 500 zł). Można by rzec, że wsparła markę w idealnym momencie, ponieważ Banana Republic, część grupy GAP, od dłuższego czasu boryka się ze spadającą sprzedażą i słabymi wynikami finansowymi. Takiego darmowego marketingu tylko pozazdrościć!

Zobaczcie inne sieciówkowe looki księżnej Cambridge…

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES