noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
HalfPrice zamyka swój sklep online. Jakie są powody? Co dalej z siecią?

Tych promocji nie upolujemy już w sieci. Popularna firma zamyka swój sklep online!

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

HalfPrice, popularna sieć sklepów z odzieżą należąca do Grupy CCC zamyka swój sklep internetowy. Serwis przestanie działać z dniem 1 kwietnia 2024 roku. Powody tej decyzji nie są znane.

HalfPrice to popularny na rynku koncept typu off-price. Marka należąca do parasola Grupy CCC działa na rynku od niespełna trzech lat. W tym czasie otworzyła ponad 100 sklepów stacjonarnych w Polsce i za granicą – w tym w Austrii, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Rumunii, Łotwie czy na Węgrzech. HalfPrice oferuje szeroki asortyment produktów w obniżonych cenach, m.in. odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki, a także wyposażenie i dodatki do domu.

Dowiedz się więcej: Jak działają sklepy typu off-price? Z tego ekologicznego modelu biznesowego korzystają TK Maxx i HalfPrice

HalfPrice żegna się z zakupami online

Drogi Kliencie, z dniem 01.04.2024 r. sklep online halfprice.eu zostanie zamknięty. Jeżeli posiadasz Konto Klienta, możesz dokonywać w nim zakupów do dnia 31.03.2024 r. włącznie” – czytamy na oficjalnej stronie HalfPrice.

Zamknięcie sklepu online nie oznacza likwidacji całej marki. Sklepy stacjonarne HalfPrice nadal będą działać w dotychczasowych lokalizacjach.

Powody tej decyzji nie są znane. W oficjalnym komunikacie firma nie podała żadnych wyjaśnień. Zamknięcie sklepu internetowego może budzić zaskoczenie, szczególnie w czasach, gdy coraz więcej sklepów przenosi swoją działalność do sieci. Pozostaje pytanie o dalsze plany HalfPrice. Czy sieć planuje skupić się wyłącznie na sprzedaży stacjonarnej, czy też w przyszłości zamierza wrócić do sprzedaży online w nowej odsłonie? Na ten moment nie ma oficjalnych informacji na ten temat.

Co dalej z zamówieniami internetowymi HalfPrice?

Klienci, którzy złożyli zamówienia w sklepie internetowym przed 1 kwietnia 2024 roku, nadal będą mogli je zrealizować. Będą też mieli możliwość skorzystania z obsługi posprzedażowej, w tym zwrotów i reklamacji, zgodnie z regulaminem sklepu.

Z dniem 31.03.2024 r. rozwiązane zostają umowy o prowadzenie Konta Klienta w sklepie internetowym halfprice.eu. Podyktowane jest to zaprzestaniem działalności sklepu internetowego halfprice.eu. Jednocześnie informujemy, że powyższe pozostaje bez wpływu na konto klubowe. Tym samym nie zmienia się dostęp do benefitów klubowych, jakie wykorzystać można w sklepach stacjonarnych HalfPrice w całej Polsce” – poinformował HalfPrice.

Zdjęcie główne: Unsplash

Przeczytaj również: HalfPrice czy Tk Maxx? Porównujemy oba sklepy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES