FashionTV Polska rusza z drukowanym magazynem! Kto został redaktorem naczelnym?

1447
Źródło: fashiontvpolska.pl

Po wyjątkowo udanej premierze w Azji, czas na Europę. FashionTV Magazine, wydawany od 2007 roku, już od marca pojawi się również na polskim rynku. To idealna odpowiedź na upodobanie i wzrost zainteresowania markami premium w Polsce.

„FashionTV Magazine” to przewodnik po najlepszych kolekcjach światowych projektantów, trendach w modzie, sztuce, dizajnie, kulturze, a także po luksusowych destynacjach, w których prezentujemy najbardziej pożądane przedmioty oraz usługi. Autorskie sesje fotograficzne magazynu, ekskluzywna szata graficzna i najwyższej jakości druk podkreślają, że wyjątkową wartością magazynu jest kreatywność, która dopełnia jakość pisma i staje się inspiracją do estetycznych poszukiwań.

„FashionTV Magazine” będzie dostępny w ponad 15 tysiącach egzemplarzy w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce. Silny wizerunek marki FashionTV, która ma swoich fanów na całym świecie, otwiera nowe pole do współpracy na łamach drukowanego magazynu „FashionTV Magazine” dla twórców, projektantów, fotografów, indywidualnych artystów w branży mody i sztuki, osób zainteresowanych kulturą i dizajnem.

Redaktorem naczelnym magazynu będzie Anna Neneman, a dyrektorem generalnym Tomasz Łysiak.

„FashionTV Magazine” przybliży nas do świata mody. Można tu znaleźć między innymi takie działy jak: designer world, gdzie przedstawione są sylwetki najlepszych, światowych projektantów mody, interview – wywiady i sesja zdjęciowa z osobowościami z okładki, polish designer, czyli wywiady z najlepszymi polskimi projektantami, international model z sylwetkami topowych, światowych modelek, fashion&film, stylists poświęcona wywiadom z najlepszymi stylistami, trends, beauty, art & culture, men – rubryka poświęcona mężczyznom, a także raporty ze światowych i polskich wybiegów.

Przeczytaj również: Poznajcie skład redakcji „Vogue Polska”