Business Talks Fashion – think future, go resale. Obejrzyj VIDEO ze spotkania

214

24 i 25 lutego odbył się Business Talks Fashion: think future, go resale. Prelegenci wydarzenia, wśród których znalazła się się m.in. założycielka “Fashion Biznes” – Ula Wiszowata, przeanalizowały temat resale’u w modzie.

Resale staje się coraz gorętszym tematem w świecie mody. Coraz więcej marek decyduje się na udostępnianie ubrań oraz akcesoriów “z drugiej ręki”. Czy resale jest odpowiedzią na wyzwania stawiane branży mody przez pandemię i może być przyszłością rynku odzieżowego? Jak wygląda sytuacja resale’u w Polsce? Czy moda na vintage jest przelotna czy może jest początkiem trwałej zmiany? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą nasi prelegenci. 

Harmonogram wydarzenia


24 lutego | 19:00 | BUSINESS TALKS FASHION: think future, go resale // following the consumer 


Nad resalem w odniesieniu do konsumenta zastanowimy się wspólnie z Magdą Jagnicką (@magdajagnicka), Pauliną Zajdecką-Śliwą (Keep The Label) oraz Michałem Zaczyńskim (m.in. Polityka, Vogue, Newsweek).

25 lutego | 19:00 | BUSINESS TALKS FASHION: think future, go resale // focus on Poland

Z perspekywy biznesowej na resale spojrzymy wraz z: Joanną Dłutowską (BCG), Moniką Kalicińską (Mandel) oraz Ulą Wiszowatą (Akademia Biznesu i Prawa Mody na Uczelni Łazarskiego, Fashion Biznes).

Szczegóły wydarzenia znajdziecie TUTAJ