noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą obuwia skórzanego oraz drobnej galanterii skórzanej poinformowało wynikach sprzedaży wypracowanych w lutym 2024 roku. Notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie podmiot wygenerował 22,6 mln zł przychodów.

Wojas wypracował ponad 50-proc. wzrost przychodów

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

W kwietniu Wojas miał 42,1 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży. Jak podała obuwnicza spółka, wynik ten jest o 50,8 proc. wyższy od tego wypracowanego przed dwunastoma miesiącami.

Przeczytaj również: LPP kontynuuje prace nad technologią recyklingu odzieży. „Docelowo pozwoli to na zamknięcie obiegu tekstyliów”

Najnowsze wyniki finansowe spółki Wojas: kwiecień 2024

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Wojas S.A. w kwietniu 2024 roku wyniosły 42,1 mln zł. Łącznie w okresie styczeń-kwiecień 2024 roku grupa odnotowała 114,2 mln zł przychodów, co oznacza wzrost rdr o 10 proc.

Jak podano, skonsolidowane przychody ze sprzedaży detalicznej w kwietniu 2024 roku wyniosły 23,2 mln zł. Były one niższe o 3,6 proc. od przychodów osiągniętych w kwietniu 2023 roku. Narastająco, w okresie styczeń – kwiecień 2024 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży detalicznej wyniosły 81,7 mln zł i były wyższe o 6,6 proc. od przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku poprzedniego. 

Akcjonariusze Wojasa, na NWZ zwołanym na 12 kwietnia, zdecydują w sprawie wycofania akcji spółki z obrotu na GPW – podała spółka za pośrednictwem projektów uchwał.
mat. prasowe

Przeczytaj również: Ubierz życie w to, co cenne z Answear.com

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES